Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Angielski na studiach technicznych

07-21-2016, 12:04 PM
Siema, studiuję na Politechnice i trochę nie idzie mi z angielskim. Niby chodzę na zajęcia i uczę się na kolokwia, ale generalnie pojawiło się zagrożenie, że nie zdam tego semestru. Wszystko przez ten angielski techniczny, totalnie nie ogarniam tego słownictwa. Może zna ktoś dobrego korepetytora w Poznaniu? Zawsze lepiej iść do kogoś sprawdzonego, skoro już mam pewność, że sam nie dam rady.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-21-2016, 01:57 PM
Cześć, myślę, że korepetycje to dobry pomysł. Co prawda nie znam nikogo, kto udziela korki ze specjalistycznego angielskiego, ale myślę, że jak wpiszesz w wyszukiwarkę: korepetycje angielski Poznań albo korepetycje z angielskiego technicznego Poznań, to powinno Ci wyskoczyć coś sensownego.
07-21-2016, 02:14 PM
Hej, ja również studiuję na Politechnice i w zeszłym roku chodziłam na korepetycje, a teraz kiedy mam problem ze specjalistycznym angielskim, to pomaga mi online tłumacz techniczny języka angielskiego, którego polecił mi właśnie mój zeszłoroczny korepetytor. Jeśli po korepetycjach będziesz chciał sobie powtórzyć słownictwo albo upewnić się co do znaczenia jakiegoś słówka, to bardzo Ci go polecam.
07-21-2016, 04:44 PM
Siema, myślę, że w tak dużym mieście najlepiej znaleźć korepetytora, korzystając z zasobów Internetu. Wyszukiwarka powinna znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie osoby, które ogarniają angielski techniczny i będą potrafiły Ci go wytłumaczyć. Ja wyszukałem w taki sposób firmę Albion i byłem bardzo zadowolony.
07-21-2016, 04:56 PM
Super, bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi! Pozdrawiam!
07-21-2016, 05:33 PM
nie ma sprawy Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS