Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Auto w naprawie

04-04-2016, 12:41 PM
Auto w naprawie
Mam kłopot, moje auto odmówiło mi posłuszeństwa, a jestem akurat w obliczu sytuacji, w której musze pilnie jechać nad morze w sprawach zawodowych. Szukam teraz miejsca, gdzie mógłbym wynająć auto z Poznania najlepiej, bo wolę nie jeździć za daleko za autem. Możecie coś doradzić? Prosiłbym o rzetelne i konstuktywne wpisy w temat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2016, 03:26 PM
Auto w naprawie
A co Ci padło w samochodzie?
04-04-2016, 04:07 PM
Auto w naprawie
Skrzynia biegów i hamulce do wymiany. Auto już trochę ma i sporo nich kilometrów zjeździłem, więc nie zdziwiło mnie to tak bardzo
04-04-2016, 06:47 PM
Auto w naprawie
Z Poznania kiedyś byłem i wypożyczałem samochód w TORCAR i mogę szczerze pochwalić ich flotę i ogólnie, wszystko mają jak najlepszej jakości. Auta sprawdzone, duży wybór i przystępne koszty wynajmu. Możesz śmiało się do nich zgłosić.
04-04-2016, 07:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2016 01:16 AM przez outlet.)
Auto w naprawie
No to jeśli chodzi o samochód zastępczy sam Poznań, a dokładniej ten Torcar będzie miejscem do którego się udam. Znalazłem ich stronę internetową i mają bardzo fajny wybór i aż miło będzie dla odmiany pojeździć taką bryką. Dzięki za pomoc i namiary na wypożyczalnię
04-04-2016, 08:48 PM
Auto w naprawie
No ja też jestem mega zły, bo na święta auto normalnie śmigało, a nagle są z nim problemy.. a miałem odwiedzić część rodziny po świetahc, wiadomo jak to jest takie uroczystości, że się tylko lata po gościach itp.. może też się zastanowię nad wynajmem samochodu, bo innej opcji nie ma chyba.
04-04-2016, 11:37 PM
Auto w naprawie
I dlatego nie mam auta i mam spokój. Wszystko planuję z wyprzedzeniem i jak już musze gdzieśc jechać, to jadę autobusem albo maksymalnie pociągiem. Ludzie z czasem robią się niewolnikami swoich rzeczy, w tym samochodów i uzależniają się od tego itp. Ja jestem na szczęście od tego wolny
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS