Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Awaria serwera.

04-28-2016, 11:19 AM
Awaria serwera.
Muszę się pochwalić niestety niemiłym spostrzeżeniem dla mnie. Otóż prowadzę sklep dla wędkarzy. Jako, że sprzęt jest raczej niespotykany, to i ruch w sklepie jest bardzo duży. Bardzo mnie to cieszy, ale w związku z tym zainteresowaniem padł serwer, na którym został zamieszczony mój sklep. Sytuacja musi się zmienić, noe mopgę sobie pozwolić na tego typu sytuacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-28-2016, 12:34 PM
Awaria serwera.
Jednym słowem musisz mieć bardziej wydajny serwer. Jeśli o to chodzi to ja muszę ci polecić AptusShop, z którego korzystam. To cały pakiet rozwiązań, które starczają nie tylko na stworzneie konkretnego sklepu, ale też i bezpieczną jego obsługę.
04-28-2016, 12:58 PM
Awaria serwera.
No z tymi serwerami to jest masakra. Nie znam się dokładnie, ale jak coś nawali to cały sklep stoi, jak w twoim przypadku. Mój informatyk mówił, że mamy za mało miejsca, czy jakoś tak.
04-28-2016, 03:14 PM
Awaria serwera.
Przy współpracy z tym oprogramowaniem nie spotkałem się jescze z awarią. Drobne usterki się zdarzały, ale to były raczej kosmetyczne naprawy. Zwykle praca przebiega bez zarzutu. Klienci kupuja i jest ich coraz więcej, z czego ja akurat się cieszę.
04-28-2016, 05:48 PM
Awaria serwera.
Wiadomo, sprzedawca zawsze będzie się cieszył.
04-28-2016, 07:49 PM
Awaria serwera.
Ci którzy nie wiedzą jak otwiera się sklep online powinni skorzytać z przewodnika, który wskaże najlepsze pomysły. Firma oferująca najlepsze sklepy umieszcza takie poradniki na swoich portalach internetowych.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS