Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Botki.. gdzie kupić?

01-19-2017, 02:22 PM
Botki.. gdzie kupić?
Cześć Wam! Nie wiem czy dobrze trafię z tym wątkiem na to forum, no ale cóż.. jestem wielką miłośniczką butów Wink a w szczególności uwielbiam botki. Przeważnie przeglądam różne aukcje na internecie i zawsze coś sobie wynajdę, no ale ostatnimi czasy pomyślałam, że może po prostu stworzę wątek na forum i zapytam, czy macie jakieś fajne linki, sklepy gdzie można przejrzeć buty? Najbardziej mi zależy właśnie na botkach bo już od dłuższej pory noszę się z zamiarem ich kupna Wink mogę liczyć na Waszą pomoc i ktoś mi coś doradzi? Big Grin z góry bardzo dziękuję!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-19-2017, 05:16 PM
Botki.. gdzie kupić?
Też mega jaram się botkami, ale nie znalazłam jeszcze takich co szukam Wink ale doczepiam ten temat do ulubionych i całkowicie mam zamiar go śledzić, może ktoś jednak będzie na tym forum żył i coś poleci spoko Tongue
01-19-2017, 08:09 PM
Botki.. gdzie kupić?
Wejdź sobie pod ten link: https://awangardashoes.pl/produkty/damsk...ki,2,13681, tutaj znajdziesz naprawdę przeeesuper botki Wink ja ogólnie z tej stronki od dawna zamawiam i cóż mogę powiedzieć, fantastiko Wink także jak coś to sprawdź tę ofertę i zdecyduj czy jakieś Ci się podobają Wink ale serio buty są mega i raczej na 100 procent coś wybierzesz sobie
01-19-2017, 08:19 PM
Botki.. gdzie kupić?
Super jest ten sklep co poleciła koleżanka wyżej.. w ogóle szok, że takie buty w takiej cenie można dostać! Bo często przeglądam różne aukcje i jednak za dobre buty to trzeba sporo zapłacić.. na bank zamówię sobie parę na test!
01-19-2017, 09:47 PM
Botki.. gdzie kupić?
O kurde ale świetne buty ;o co prawda niedawno kupowałam sobie dwie pary ale cóż.. nie zaszkodzi mi jeszcze kupić jedną Tongue w końcu trzeba sobie czasami ostrzej pofolgować Tongue
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS