Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Certyfikaty godne najwyższych pochwał ;) - gdzie zamówić?

02-14-2017, 10:47 AM
Cześć wszystkim. W mojej firmie kończymy dość ważny projekt i chcielibyśmy odpowiednio pogratulować wszystkim współpracującym z nami osobom i przedsiębiorstwom odniesionego sukcesu. Planujemy wręczyć m. in. jakieś pochwalne certyfikaty. Tylko gdzie zamówić takie, żeby pięknie prezentowały się na półce lub ścianie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-14-2017, 01:01 PM
Hej. Mysle, ze dobrym rozwiazaniem beda certyfikaty grawerowane. W internecie znajdziesz sporo firm, ktore sie tym zajmuja. Nie powinno to duzo kosztowac a wyglada efektownie.
02-14-2017, 02:12 PM
Witajcie. Jeśli chodzi o certyfikaty grawerowane, to przychodzi mi do głowy tylko jedna firma. Bardzo proszę: https://www.eurograver.com/produkt/certyfikaty/. Z perspektywy osoby przesiadującej głównie w biurze mogę stwierdzić, że naprawdę przyjemnie byłoby postawić sobie coś takiego na półce. Wink
02-14-2017, 05:08 PM
O tak, tego typu certyfikaty wykonane z metalu to rewelacyjny pomysł. Dyplomy zazwyczaj trafiają do szaf, a tabliczki na szafy. Smile A tak na serio, to takie wyróżnienie na pewno sprawi radość Waszym współpracownikom.
02-14-2017, 05:47 PM
Jestem pod sporym wrażeniem. Te tabliczki w ich galerii wyglądają dokładnie tak, jak to sobie wyobrażałem. Teraz tylko trzeba jakąś nośną formułkę opracować i poczekać, aż kurier je przywiezie. Bardzo Wam dziękuję za wskazówki i komentarze. I życzę wszystkiego dobrego. Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS