Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chcę podjąć studia podyplomowe z administracji w Warszawie, jakie dokumenty muszę złożyć?

01-18-2017, 11:35 AM
Chcę podjąć studia podyplomowe z administracji w Warszawie, jakie dokumenty muszę złożyć?
Hej, niedawno skonczyłam marketing i teraz chciałabym podjąć studia podyplomowe z administracji w Warszawie, zeby jeszcze bardziej podniesc swoje kwalifikacje, wiecie może jakie dokumenty muszę złożyć? Bede wdzieczna za odpowiedz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-18-2017, 01:42 PM
Podobno byłas już na studiach to powinnaś wiedzieć, ale co tam dokumenty są podobne jak przy studiach licencjackich czy magisterskich, dużo zalezy od szkoły jaką wybierzesz, ale to mogą być tylko drobne różnice.
01-18-2017, 03:44 PM
To może ja udziele Ci szczegółowych informacji, jeśli wybierzesz np. studia podyplomowe z administracji w Szkołach BM w Warszawie to musisz złozyc dyplom ukończenia studiów wyższych, wystarczy odpis oraz dwa zdjęcia formatu dokładnie nie pamietam, ale chyba takie jak do dowodu osobstego wraz z kserem dowodu tożsamości, czyli faktycznie podobnie jak na studiach I i II stopnia, jedna roznica to chyba taka, ze po przyjęciu podpisujesz umowe ze szkołą.
01-18-2017, 04:48 PM
Wielkie dzieki za odpowiedz, ale tak dla ścisłości jeszcze jedno pytanko, orientujesz sie może jakie dokładnie specjalności z administracji w tek szkole oferują?
01-18-2017, 06:41 PM
To może ja pomoge, tak się składa ze administracja to popularny kierunek, na http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/kier...racja.html masz dokładny opis dostepnych specjalności i szczegółowy program studiów, to akurat studia licencjackie, ale jak mówię wielu ludzi interesują studia podyplomowe z administracji Warszawa to miasto, które zaspokaja te oczekiwania i specjalizaacje na studiach podyplomowych z administracji są podobne jak na studiach I stopnia.
01-18-2017, 08:54 PM
Dzieki wielkie za pomoc teraz już wiem co i jak, pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS