Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chcę sprzedać spółkę

05-16-2016, 07:46 PM
Chcę sprzedać spółkę
Czołem. Mam taką chyba dosyć nietypową sprawę. Jestem już zmęczony prowadzeniem swojego biznesu. Dorobiłem się już na nim sporo, a teraz nie mam siły już, żeby to ciągnąć dalej. Firma stale się rozwija, potrzeba rąk do pracy, ludzi. A ja już chcę odejść na emeryturę. Nie ma firmy komu przekazać, dzieci mają swoje biznesy i kariery, nikt nie chce się zajmować biznesem staruszka. No i teraz chciałbym to wszystko sprzedać i iść już na emeryturę. Oczywiście nie pytam tu o to, czy ktoś z Was by nie chciał spółki kupić, ale czy znacie może jakieś sposoby na to, żeby tę spółkę sprzedać, gdzie to załatwić, jak, do kogo iść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2016, 08:54 PM
Chcę sprzedać spółkę
Witaj. Sam przez to ostatnio przechodziłem i muszę Ci powiedzieć, że trzeba się liczyć z wieloma procedurami i papierami, które trzeba przygotować, jeśli chce się to samemu zrobić. Ale można to też zrobić przez firmę, która się profesjonalnie taką sprzedażą zajmuje, mają swoich klientów, którzy chętni są do zakupu i w ogóle wszystko będzie o wiele przyjemniejsze i prostsze.
05-16-2016, 10:19 PM
Chcę sprzedać spółkę
O, o, a jak to zrobić? Gdzie uderzać? Bo ja zielony jestem w tych sprawach. Swoją firmą sam zakładałem od podstaw, bez żadnej pomocy i teraz tej pomocy dopiero potrzebuję, bo sam sobie z tym nie poradzę.
05-16-2016, 11:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2017 09:54 PM przez outlet.)
Chcę sprzedać spółkę
Jest taka firma, która się nazywa Ltd-solutions.pl. Oni właśnie pośredniczą w sprzedaży, jeśli byłby zainteresowany, to po prostu się z nimi skontaktuj, bardzo łatwo w internecie znajdziesz na nich namiary. Oni się zajmują wszystkim od A do Z, więc możesz być spokojny, że wszytsko będzie załawionie, każda formalność, każdy papierek, tak więc bez obaw. Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS