Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Coś na lepszy wygląd skóry

08-29-2016, 02:10 PM
Cześć, co bierzecie żeby pięknie wyglądać? Ja już nie mam sił, moja skóra jest szara, matowa, pozbawiona blasku. Jedyne co to fluid ją ratuje, ale też nie na długo. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby, aby nadać temu wszystkiemu więcej polotu Big Grin Zastanawiałam się właśnie czy nie zacząć brać jakiś witamin, może tu jest wina. Dajcie namiar na coś dobrego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-29-2016, 04:31 PM
Witaj. W sumie witaminy odgrywają ogromną rolę. Czasami trzeba o siei zadbać nieco bardziej. Ja bym poleciła ci kapsułki z kolagenem w końcu to kolagen odpowiada za dobry wygląd skóry i stan zdrowia.
08-29-2016, 06:49 PM
Kolagen kolagenem, ale najważniejsze to rzucić złe nawyki. Jeśli palisz, pijesz albo źle się odżywiasz i nie korzystasz uroku sportu to szybciej się zestarzejesz. Trzeba wziąć się w garść i zacząć dbać o siebie na poważnie. Zmiany na zdrowszy tryb zawsze są lepsze, początkowo będzie trudno, ale później sama nie będziesz umiała żyć bez smacznych warzyw owoców, wody, a także aktywności. Ponadto twoja figura na tym skorzysta. Pozdro
08-29-2016, 07:18 PM
Cześć. Zgadzam się z przedmówczynią, ale i tak dołączyłabym do tego kolagen. Ja stosuję Colvita i jestem zadowolona. Wiecie, że kolagen też odpowiada za samopoczucie? Nie ma to jak wstać o 6 rano i iść biegać. Kiedyś u mnie było to nie do pomyślenia dziś to najlepsza rozrywka dla mnie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS