Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co do domu kupić?

07-09-2018, 07:04 PM
Co do domu kupić?
Witajcie! Od pewnego czasu rozmyślam o wymianie oświetlenia w moim domu. Wszystko mam takie typowe. A pewna nuta nowości byłaby potrzebna. Dlatego pomyślałam, że mam możliwość dać do sypialni oryginalne lampy pokojowe stojące. Ostatnio widziałam taką u koleżanki. Oprócz tego może skuszę się na lampy wiszące do salonu. Muszę zastanowić się. Toteż zalogowałam się tutaj. Doradzicie jakie najbardziej pasuje oświetlenie do chaty?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2018, 08:41 PM
Co do domu kupić?
Mi niesamowicie się podobają opłacalne lampy kuchenne wiszące. One obecnie są na topie, zatem ja je swego czasu sobie wybrałam. Uważam, że fantastycznie się prezentują w kuchni. Prawdopodobnie zakupię w dodatku lampy pokojowe stojące. A wówczas mój dom bez wątpienia będzie elegancko wyglądał. Według mnie lampy dają wiele uroku do mieszkania, no i muszą nade wszystko pasować do aranżacji, więc należy je wybierać z rozwagą.
07-09-2018, 10:48 PM
Co do domu kupić?
Świetne oświetlenie umożliwiają ładne i nowoczesne lampy stojące. Ja chyba lada moment wybiorę sobie takie oświetlenie, gdyż ostatnio widziałam podobną lampę u kumpeli. Muszę stwierdzić, że ciut przeczytałam o lampach. Przede wszystkim pasjonuje mnie ich styl. Od groma przeczytałam w dziale internetowym tj.: lampy nowoczesne wiszące. Tam były zamieszczone najrozmaitsze informacje o nich, zatem mnóstwo się dowiedziałam.
07-09-2018, 11:55 PM
Co do domu kupić?
Fora internetowe to moja najlepsza rozrywka. Tego typu temat też mi pasuje. Teraz jestem w chwili remontu i szukam dobrego oświetlenia. Coraz częściej myślę, by wziąć dekoracyjne lampy kuchenne wiszące. Odnalazłem wiele ciekawych propozycji. Zobaczę jeszcze, ponieważ chciałbym mieć pewność, że takie oświetlenie będzie dobre. A z czasem zakupię.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS