Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co na powiększenie penisa

05-20-2016, 10:08 AM
Witam zastanawiam się nad metodą powiększenia penisa. Nie wiem czy od razu stosować jakąś inwazyjną jak operacja czy możę jednak spróbować zacząć od suplementów. Niestty u mnie to jest tragedia, około 8 cm we wzwodzie. Boje sie ze dziewczyny beda sie ze mnie śmiać. Mam już 19 lat więc raczej nie urośnie.. Proszę doradźcie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-20-2016, 11:24 AM
Hmm operacja moze byc potrzebna ale najlepiej najpierw sprobuj użyć produktu Natural XL. Są to naturalne, małe kapsułki, które można bezproblemowo brac bez zadnych powiklan. Ja nawet pyalem lekarza i powiedzial ze spokojnie mozna aplikowac. U mnie efekt powiekszenia to 1, 4 cm ale powiem ci ze optycznie sie wydaje nawet wiecej
05-20-2016, 01:27 PM
ja czytałem na jednym forum o Penihuge tam bylo bardzo duzo wypowiedzi osob ktore szczegolowo opisywaly przebieg swojej terapii z uzyciem tego specyfiku. podobno ten efekt stymulacji krazenia sie utrzymuje bardzo dlugo i naprawde penis lepiej wyglada. takze albo bierz to albo to co kolega polecal
05-20-2016, 03:08 PM
ja bym wybral suplement Size Power bo kolega stosowal i mu penis urosl o 5 cm! nie slyszalem jeszcze o czyms takiem! zeby takim malym kosztem takie super efekty byly. wazne zeby sobie poczytac co tam jesst w skladzize powinien byc zen-szen przede wszystkim, to dobrze dziala na czlonka zdecydowanie
05-20-2016, 04:59 PM
a ja powiem inaczej: najlepsze sa tabletki producenta Mega Size. nikt mi nie powie ze z innym srodkiem mial lepsze rezultaty. ten srodek wyroznia sie tym, ze ma najlepiej wywazony sklad: oni wiedza czego trzeba dodac wiecej, a czego mniej. ot, cala tajemnica. po prostu dobrzy laboranci musza przy tym pracowac
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS