Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co potrzebne do odżelaziania wody

01-18-2017, 01:34 PM
Cześć. To tak jak w tytule tematu. Zastanawiam się co mi będzie potrzebne jak kupię sobie stację do odżelaziania. Muszę w końcu zainwestować w dobrą wodę, bo mamy z tym spory problem. czy ktoś z państwa stosuje odżelaziacze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-18-2017, 01:44 PM
U nas stosowany jest odżelaziacz. Jeszcze nic w nim nie wymienialiśmy, ale z tego co pamiętam wymieniany jest środek płynny, bodajże nadmanganian potasu. Ale pewności nie mam
01-18-2017, 02:42 PM
Witam. Tak w odżelaziaczach stosowany jest nadmanganian potasu. Jest to środek który ma najlepsze działanie. Kupić można go praktycznie w dobrych sklepach z systemami filtrującymi, marketach i sklepach stacjonarnych. Jeśli chodzi o internetowe sklepy to mogę Państwu polecić FiltryBB. Tak nazywa się sklep online, gdzie można zakupić zarówno filtry jak i inne elementy również nadmanganian potasu.
01-18-2017, 05:11 PM
Dzień dobry wszystkim. Jeśli chodzi o moje sugestie to raczej skoncentrowałabym się na uzdatnieniu wody, na przykład przy pomocy odwróconej osmozy. Zmiękczacze do wody tez mogą załatwić sprawę, tutaj kupuje się specjalną sól. Myślę, że sól może być tańsza niż taki środek chemiczny jak nadmanganian potasu, choć mogę się mylić. Nie posiadam odżelaziacza.
01-18-2017, 06:22 PM
Dzień dobry nadmanganian potasu nie jest drogi. Wykorzystywany do regeneracji złoża w stacjach odżelaziaczy. Kosztuje około 30zł. Podam namiar na dobry sklep, gdzie ceny są chyba nawet odrobinkę niższe http://www.filtrybb.pl/119-nadmanganian-potasu. Może akurat Państwu pomogłem. Pozdrawiam
01-18-2017, 06:38 PM
Cześć. A ja tak właśnie zastanawiałam się jakie filtry najlepiej montuje się w domu. Chyba kupię testy do wody, by ustalić jaki filtr będzie najlepszy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS