Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co powiecie mi o hostelach w Warszawie – jakich unikać, jakie chętnie odwiedzacie?

09-04-2017, 09:55 AM
Co powiecie mi o hostelach w Warszawie – jakich unikać, jakie chętnie odwiedzacie?
Witam wszystkich forumowiczów. Celem moich poszukiwań jest Warszawa hostel opisany pod linkiem: http://mishmashhostel.com/ spodobał mi się i zastanawiam się, czy ktoś z Was korzystał z jego usług. Podoba mi się ilość pokoi, które są absolutnie różne i korzystając z usług jednej sieci, można za każdym razem przebywać w zupełnie różnych, odmiennie urządzonych apartamentach. Swoją drogą, aranżacja wnętrz na wielki plus. Czekam na opinie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2017, 11:35 AM
Ja też od razu zwróciłem uwagę na wystrój, na początku cała reszta zeszła na drugi plan. Jednak nie da się nie docenić udogodnień, które dają nam do dyspozycji właściciele hostelu. Ilość apartamentów jest super także z tego powodu, że można wygodnie uwzględnić liczbę gości. Ile osób będzie z Tobą podróżowało? Ja korzystałem z usług hotelu z różnych okazji. Gdy jechałem do Warszawy z żoną, zdecydowałem się na nastrojowy apartament Foksal, z kolei razem z grupą przyjaciół, wynajmowaliśmy apartament Plac Konstytucji. Dla porównania, w Foksalu jest łóżko dwuosobowe, zaś na Placu Konsytytucji miejsc do spania jest aż siedem. Jeśli zdecydujesz się na nocleg w warszawskim hostelu, wejdź na stronę: http://mishmashhostel.com/o-naszym-hostelu/, można się wiele dowiedzieć o usługach i o tym, czego możesz się spodziewać w hostelu.
09-04-2017, 12:57 PM
Jadę z żoną i dziećmi, więc będzie nas pięcioro.
09-04-2017, 02:57 PM
O, więc możesz zapłacić taniej. Czy któreś dziecko śpi z Wami w łóżku?
09-04-2017, 03:54 PM
Tak, jedno dziecko śpi czasami z nami. Jest taka możliwość w hostelu?
09-04-2017, 04:54 PM
Tak, sprawdź w cenniku! Nie płacisz za pobyt dzieci, jednak warunek jest właśnie taki, że nie mogą zajmować pojedynczych łóżek, tylko spać z Wami w Waszym łóżku.
09-04-2017, 05:35 PM
Wynajmowałam kiedyś apartament w hostelu, podróżując z całą rodziną, z tą różnicą, że nas interesował apartament siedmioosobowy. Jeśli będę ponownie wybierała się do Warszawy, na pewno zarezerwuję ten sam apartament, na Placu Konstytucji.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS