Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co sądzicie o granitowych bateriach?

06-28-2016, 02:04 PM
Robię remont domu i widziałem w sklepie granitowe baterie kuchenne. Bardzo ładnie się prezentują, wydają się być solidne i robią wrażenie drogich chociaż ich ceny są według mnie odpowiednie jak na taki materiał. Pytanie tylko czy są wytrzymałe. Wiem jak wymienić uszczelke w tradycyjnej baterii, jesli popsuje sie cos innego to bez zalu ją wyrzucę i kupię inną. A jak jest w przypadku granitowych?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-28-2016, 04:17 PM
Cześć. Jest dokładnie tak samo jak ze zwykłą baterią z tym że za bardzo nie ma się tam co psuć. Mam zestaw w kuchni i łazience, nawet nie wiem jak się tam wymienia uszczelki bo nigdy nie było takiej potrzeby. Jakość wykonania jest o wiele większa, co rozumie się samo przez się i nie stawiałbym że cokolwiek może się w niej zepsuć. Poza tym bateria z granitu pięknie się prezentuje, tak jak napisałeś wygląda solidnie. Moje osobiste spostrzezenie jest takie że kamień zawsze był bliższy człowiekowi niż metal dlatego łazienka czy kuchnia w granicie sprawia ze czujemy sie bezpieczniej.
06-28-2016, 06:15 PM
A jak jest z wytrzymałością granitowych zlewów? Kamień do drogi materiał więc wydaje mi się że zrobione z niego rzeczy będą bardzo cienkie przez co łatwo dadzą się uszkodzić. Nie chciałabym żeby cokolwiek się wyszczerbiło albo pękło, pzdr.
06-28-2016, 07:22 PM
A widziałaś kiedyś na własne oczy taki porządny zlewozmywak z granitu? Nie wiem co trzeba zrobić żeby go zniszczyć. Kamień musi być gruby, bo cienkiego nie dałoby się w taki sposób obrobić. Dodatkowo powierzchnie się odpowiednio zabezpieczone przed rysowaniem i innymi uszkodzeniami, wiec niepotrzebnie się obawiasz.
06-28-2016, 09:24 PM
Zdaje się ze zebralismy kompletne informacje na temat wystroju kuchni i lazienki Smile. Mam nadzieje ze komus jeszcze w przyszlosci ten temat sie przyda, bo ja kupiłem właśnie granitowe baterie Wink.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS