Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co sądzicie o tej firmie filmującej?

09-21-2016, 01:02 PM
Siema! Żona mnie tutaj w sumie przysłała, żebym się dowiedział jednej rzeczy na potrzeby naszego wspólne w sumie. Chodzi o to, że na stronie x-day.pl znalazła taką świetną usługe, która polega na kamerowaniu. Sprawa do nagrania jest bardzo ważna, bo po prostu bierzemy ślub. Piękna sprawa co nie? I chcemy mieć jakiś ładny film na taką ładna okazję. Co o tej firmie wiadomo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-21-2016, 03:38 PM
Ano wiadomo tyle, że robią naprawdę dobre filmy weselne. Moi znajomi mieli okazję korzystać z ich usługi i wyszło to naprawdę dobrze i przyjemnie. Aż miło jest na to popatrzeć. Bo wiecie, normalnie to się ogląda taki film z wesela i człowiek się za głowę chwyta, że to tak wygląda, a tutaj nie. Tutaj jest pięknie i chce się to oglądać dalej
09-21-2016, 04:27 PM
Tak! Jak też widziałam te filmy które oni nakręcili i naprawdę aż z podziwu nie mogę wyjść, że tak się świetnie udało im to zmontować. Tak jak koleżanka wyżej mówi naprawde sie przyjemnie to ogląda.
09-21-2016, 04:41 PM
W takim razie jestem chyba już spokojny, że nam się z żoną uda mieć piękny film weselny, którym się będziemy mogli znajomym pochwalić Big Grin
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS