Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co sądzicie o zamawianiu kwiatów przez Internet?

05-13-2016, 08:59 AM
witajcie, dostałam ostatnio kwiaty, przyniosł je kurier, bukiet nie był podpisany, ale wiem, ze nastaly czasy, kiedy robimy zakupy przez internet, bo wygodniej, szybciej, ited. Ale tak sobie mysle, czy zamawianie takich rzeczy jak kwiaty przez internet nie jest przesadą, jestem prawie pewna, ze to bukiet od mojego chłopaka, jazy płeć brzydka az tak się rozleniwiła, ze nwet kwiaty kurierem do ukochanej wysyla?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-13-2016, 11:07 AM
No nie, mój świętej pamięci tatuś miał racje, że jak urodzi się mężczyzna, który zrozumie kobiety, zbije fortune, nie daje kwiatow źle, wysyła kwiaty, też niedobrze, zwariować można.
05-13-2016, 01:26 PM
Nie mozesz od mezczyzny za wiele wymagać, wiesz, ile ja bym dala, żeby mój mąż zamówił dla mnie kwiaty i dostarczył chociażby kurierem?!!!
05-13-2016, 03:25 PM
nie rozumiem o co ci chodzi, jest w tym nutka romantyzmu, ze nagle ktos pod twoje drzwi dostarcza bukiet kwiatow, mowisz ze od chłopaka, ale nutka ekscytacji jest, skoro bukiet nie był podpisany, może to jakiś cichy wielbiciel? Wiem, że kwiaciarnia internetowa motyli-raj.pl/ oferuje takie usługi… ile bym dała, żeby ktoś mi tak wysłał kwiaty
05-13-2016, 04:02 PM
Zgadzam sie z koleżanką wyjże. Jesli masz jakiekolwiek wątpliwości na temat zamawiania kwiatów w internecie, wejdz na ich stronę i zobacz, jake piękne kwiaty tam oferują, notabene, mi się najbardziej podoba Błękitny czar. Poczytaj tez motyli-raj.pl/pl/i/O-nas/20 albo od razu spójrz na realizację zamówień przez polecaną kwiaciarnię na motyli-raj.pl/pl/i/Realizacja-zamowien/26 , myślę, ze to ci wiele wyjasni dlaczego Twoj chłopak wbrał internet, efektowne bukiety, atrakcyjne ceny i darmowa dostawa, np. kiedy on jest w pracy, mam wymieniać dalej.
05-13-2016, 05:22 PM
Nie trzebaBig Grin Mysle, ze kolezanka nie ma nic przeciwko zamawianiu kwiatów prze internet, boli ja jedynie, ze ukochany nie wręczył jej tych kwiatów osobiście, ale może myślał, ze kurierem będzie romantycznie i nie wiedzial, ze Ciebie to tak zaboli, porozmawiaj z nim, zamiat się obrazac. Swoją drogą taki błękitny czar sama bym chętnie zamówiła.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS