Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co się lepiej opłaca?

07-19-2016, 02:59 PM
Co się lepiej opłaca?
Cześć wszystkim. Sam nie wiem, co robić. Pracuję w firmie stolarskiej, wykonuję i naprawiam meble. Moi klienci płacą dodatkowo za transport, w tym celu kupiłem odpowiedni samochód dostawczy, nawet w tym celu specjalnie zrobiłem prawo jazdy. Niestety mój samochód dostawczy się popsuł i wróci do mnie idealnie naprawiony dopiero za miesiąc. Czy na ten czas zawiesić działalność, obsługiwać klientów tylko w pobliżu, czy co mam zrobić? Jestem w kropce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-19-2016, 04:30 PM
Co się lepiej opłaca?
Nic z tych rzeczy. Na pewno w Twojej okolicy istnieje wypożyczalnia aut dostawczych Kraków to lokalizacja najlepszej firmy tego rodzaju jaką znam, ale nie powiedziałeś skąd jesteś. No ale, nie zaszkodzi wspomnieć. Istnieje także możliwość wynajmu długoterminowego czyli właśnie takiego, który interesuje Ciebie.
07-19-2016, 06:39 PM
Co się lepiej opłaca?
Zawieszanie działalności to najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić! Skoro i tak klienci płacą dodatkowo za transport to koszt wynajmu Ci się praktycznie zwróci!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS