Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co zrobić by uzyskać wyższe odszkodowanie?

08-22-2016, 07:26 AM
Siemanko, mam taki problem. Wiem, ze dużo zależy od ubezpieczyciela i jego odejścia i pod tym względem są duże różnice. Co muszę zrobić żeby uzyskać wysokie ubezpieczenie. Chciałbym się zabezpieczyć, żeby jakby co, to zwróciły mi się rzeczywiste koszty. Nie wiem, czy wiecie o co mi chodzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-22-2016, 09:37 AM
Jasne, mogę ci poleić firmę Avista polski oddział jest bardzo dobry. NA pewno się nie zawiedziesz. Wszystko ci wytłumaczą co musisz zrobić by się zabezpieczyć, a jeśli dojdzie już do szkody i nie otrzymasz odpowiedniego odszkodowanie.
08-22-2016, 11:17 AM
Musisz wybrać dobre OC odszkodowanie może być wypłącane na dwa sposoby. Po pierwsze mogą zrobić kosztorys i na tej podstawie wypłacają środki, albo mogą zwracać koszty, które zostan aokreślone w warsztacie. Oczywiście ta druga opcja jest lepsza. I musisz zwrócić uwagę czy to jest określone w umowie.
08-22-2016, 12:24 PM
Nie wiem czy wiesz, ale z odszkodowaniami współpracuje się na kilka sposobów. Są firmy, które pomagają odzyskać pieniądze z ubezpieczenia. Generalnie statystyki są bardzo pocieszające i w większości przypadków przyznają takie odszkodowania.
08-22-2016, 01:54 PM
A ty nie chcesz [przypadkiem wyłudzić odszkodowania. Jeszcze nie miałeś wypadku a już chcesz walczyć o odszkodowanie. Oj nie łądnie nie łądnie. Co by na to powiedział twoja mama. Bylaby bardzo zła.
08-22-2016, 04:25 PM
A wypchaj się. Pytam się normalnie, a ty z takimi tekstami wyskakujesz.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS