Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy korzystacie z leków homeopatycznych?

11-02-2016, 04:11 PM
sama mam dylemat bo jednak czasami to nie wiem czy to co przepisuja mi ma racje bytu czy nie. Raz dziala raz nie. I to troche jak testowanie krolika wychodzi. Wiem ze czasem dobranie leku odpowiedniego trwa ale ja chce normalnie funkcjonowac. Czy może w tej sytuacji kupic cos homeopatycznego? Czy korzystacie z leków homeopatycznych?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2016, 05:45 PM
Ja kiedys korzystalam, teraz nie choruje wiec nie ma sensu nic takiego kupowac.
11-02-2016, 06:24 PM
Jest Apteka Bez Recepty no i tam można dostać leki homeopatyczne. Możesz tam kupic lek na zabkowanie homeopatyczny masz tu informacje jak chcesz aptekabezrecepty24.pl/kategoria/grupy-lekow/boiron/boiron-camilia i jak by ci pasowalo to możesz to zamowic dla malego/malej np. Ale jest tez Homeovox który dziala na struny glosowe. Moja mama go używała kiedys.
11-02-2016, 07:07 PM
Leki homeopatyczne sa kontrowersyjne ale np. na mnie działają. ten Homeovox nie raz uratowal mi zycie bo ja pracuje z dziecmi no i glos czasami siada Wink Dlatego szukam rzeczy niezależnie jakich ale by mi pomagalo bo to najważniejsze co by nie mowic. A jednak jak ja np. mowie kilka godzin dziennie to potem gardlo ma prawo bolec jeśli zle się operuje glosem. Zreszta ja wychodze z zalozenia ze nie ma sensu przekrzykiwac nikogo bo to nic nie da a czasem tylko zaogni konflikt.
11-02-2016, 08:33 PM
Ja nie próbowalam homeopatii jeszcze. W sumie zalezy pewnie co i na kogo jak ze wszystkim bo każdego ogranizm jest inny i to trzeba brac pod uwage jak zawsze
11-02-2016, 10:06 PM
No wlasnie nie na każdych dziala np. tabletka z paracetamolem, wiec każdy musi wypracowac wlasne sposoby na to by czuc się dobrze. I jasne ze wazne tez co się je jak się spi itd.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS