Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy korzystanie z chmury jest bezpieczne?

07-22-2016, 06:32 PM
Witam wszystkich. Czy korzystanie z chmury jest bezpieczne? Bardzo podoba mi się rozwiązanie pozwalające na korzystanie z plików i baz danych mojej firmy w każdym miejscu na świecie i w każdym czasie. Szczególnie dlatego że bardzo dużo podrózuję służbowo i hobbistycznie. Obawiam się jednak że ktoś mógłby dostać się do moich plików, albo zostałyby one utracone. Czy takie możliwości istnieją i jakie są szanse że mogą się zdarzyć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-22-2016, 08:25 PM
Korzystam z chmury już od jakiegoś czasu i nie mogę powiedzieć złego słowa. Dostęp do plików jest szybki i z każdego miejsca w jakim się znajduję. Awarie, problemy albo utraty danych mnie nie spotkały i nie znam historii w których coś takiego by się wydarzyło, ale to w głównej mierze zależy zapewne od firmy informatycznej która zajmuje się obsługą. Ja zdecydowałam się na niedrogą ale bardzo polecaną firmę i polecam każdemu - indata-solutions.pl/. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia!
07-22-2016, 10:14 PM
Dzięki, interesowałby mnie Windows Azure ale ta firma chyba nie ma tego w ofercie. Ktoś mógłby powiedziec mi gdzie szukać platformy?
07-22-2016, 11:11 PM
Oczywiście że ma bo sama korzystam Smile Proszę indata-solutions.pl/windows-azure. Powiem ci że dobrze wybrałeś bo Azure ma szeroki wachlarz możliwości i jest bardzo wydajny i szybki. Do prac biurowych nadaje się wprost idealnie, ale jeśli interesuje cie jakieś bardziej zaawansowane wykorzystanie też da się dostosować.
07-22-2016, 11:20 PM
A ja polecam tę firmę z uwagi na serwery dedykowane. Wszystko działa aż miło, dostęp bezproblemowy, szybki i żadnych awarii. Naprawdę świetna sprawa dla każdego kto ceni sobie wygodę i bezpieczeństwo baz danych. Pozdrawiam.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS