Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy ktoś brał auto zastępcze od Axy w Łodzi?

07-19-2017, 06:21 AM
Cześć. Niedawno miałem wypadek, na szczęście nie z mojej winy. Kobieta wymusiła mi pierwszeństwo i skasowała cały mój bok. Zastanawiam się, czy w takiej sytuacji przysługuje mi samochód zastępczy? Czy tylko wtedy, gdy osoba, która spowodowała wypadek miała wykupione AC?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-19-2017, 06:39 AM
Właśnie wiele osób nie wie lub zapomina o tym, że jeśli masz wypadek, spowodowany nie z własnej winy, to masz prawo wziąć auto zastępcze na koszt sprawcy wypadku. Przecież to oczywiste.
07-19-2017, 07:40 AM
No właśnie wcale nie. Mi na przykład nikt nie powiedział, że mam do tego prawo i na czas naprawy auta musiałam poruszać się komunikacją miejską.
07-19-2017, 09:15 AM
A dlaczego ktoś miałby Ci o tym powiedzieć? To Twoja sprawa i Ty powinnaś tego przypilnować.
07-19-2017, 10:11 AM
A jak w ogóle uzyskać takie auto zastępcze? Co muszę zrobić? Zgłosić się do ubezpieczyciela? Czy ja będę coś za to płacić.
07-19-2017, 10:22 AM
Nie będziesz płacić, ponieważ wszystko pokryje OC sprawcy. Mam ubezpieczony samochód w Axa auto zastępcze w Łodzi brałem i zgłosiłem się do specjalnej firmy, która zajmuje się wypożyczaniem samochodów, w przypadku kolizji drogowych. Sprawdź sobie na ich stronie internetowej: http://metropolis-rent.pl/towarzystwa-ubezpieczeniowe/, co musisz zrobić w przypadku kolizji lub wypadku, jeśli chcesz auto zastępcze. Tam masz wszystko bardzo dokładnie wyjaśnione. Tutaj na pewno nie będziesz miała problemu, że dostać samochód
07-19-2017, 11:13 AM
Właśnie nad tym się zastanawiałem, czy firma nie będzie robiła problemów i czy na pewno bez problemu dostanie się od nich auto.
07-19-2017, 01:32 PM
Oczywiście, że tak. Jeśli masz auto niesprawne, tzn. musi być serwisowane lub jesteś zmuszony kupić nowy samochód, to masz prawo do auta zastępczego. Dziwię się, że tak mało ludzi o tym we.
07-19-2017, 03:21 PM
To prawda! Ja nie miałam pojęcia, a szkoda, bo przydałoby się auto zastępcze.
07-19-2017, 03:41 PM
Dzięki kolego w takim razie za informację i podesłanie strony Metropolis Rent, bo jestem z Łodzi, więc może kiedyś się przyda.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS