Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy kupowanie nowoczesnych mebli to jest dobra decyzja?

08-24-2016, 02:20 PM
Zdecydowalismy się z moim facetem, ze pozmieniamy nasze obecne miejsce zamieszkania. Troche robimy to na hurra i w sumie nie do konca mamy pomysl. On chce, abyśmy mieli nowoczesne meble. Nie jestem przekonana. Czy kupowanie nowoczesnych mebli to jest dobra decyzja?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-24-2016, 03:04 PM
To jest tak, że jak masz nowoczesne meble to po prostu masz nowoczesne wnętrze i to jest w zasadzie tyle. Po prostu chodzi o to ze kupujesz cos mniej standardowego i przez to ciekawszego. Ja sama mam ławę do salonu ładnie wyciętą ze szkła calą. Fakt, na początku nie mogłam się przyzwyczaić do niej ale teraz nie wyobrazi sobie gdzie indziej pic herbaty jak przy niej Smile ewentualnie na tarasie, ale zimą nie da rady.
08-24-2016, 03:34 PM
Wg mnie teraz można wiele ładnych nowoczesnych mebli znaleźć, ale to poszukaj czegos. Popatrz. Bo to jednak zalezy wiele od tego jak masz zrobione mieszkanie lub dom. Po prostu taki prosty element jak ława nowoczesna może być bardzo prosta, ale dzieki temu ciekawa najzwyczajniej. Oczywiście , ze kolor dobierasz pod inne meble, żeby nie odstawala od reszty. A poza tym jest tak wiele ciekawych nowoczesnych komód że możesz przebierac i wybierac. To praktyczny mebel, którego nie może zabraknąć a ni w domu ani w mieszkaniu.
08-24-2016, 04:25 PM
Po prostu wystarczy przejrzec oferty w sklepach. Jak ci się spsooba cos to kupisz : )
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS