Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy w Internecie można zamówić stoiska targowe?

03-23-2016, 02:28 PM
Dzień dobry. Chciałam się Państwa zapytać czy można w Internecie znaleźć gdzieś jakieś elementy niezbędne do utworzenia straganu kupieckiego. Namiocik jest mało praktyczny na zmienną pogodę, a chciałam pokazać się klienteli z jak najlepszej strony. Podpowiedzcie coś jeśli nie będzie to problemem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-23-2016, 02:55 PM
Witaj. Myślę, że bez problemu coś takiego znajdziesz. Kiedyś widziałem, jak robili takie targowisko z płyt osb, taką mini halę targową, później zamykali a na zimę składali obiekt.
03-23-2016, 04:53 PM
Hej. Ja na twoim miejscu wzięłabym pod uwagę wykonanie takiej konstrukcji od stolarza na zamówienie, wówczas będziesz miała dokładnie to czego potrzebujesz. Będą zgadzały się wymiary takiego drewnianego stelaża z zadaszeniem, pewnie z rozłożeniem też nie będzie problemów.
03-23-2016, 05:16 PM
A nie lepiej jechać do pierwszego lepszego marketu i samemu coś pokombinować? Tyle tego jest, że tylko leniwy człowiek miałby to gdzieś
03-23-2016, 07:44 PM
Hej, Może coś takiego ci chodzi po głowie zakladstolarskipigla.pl/oferta/tarasy-drewniane . Może akurat nada się na stoisko. Albo coś w ten deseń, bo link akurat dotyczy tarasowych zabudowań.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS