Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy znacie biuro podróży, które specjalizuje się w wycieczkach dla dzieci?

08-24-2016, 09:14 AM
Witam, dokładnie tak jak w temacie. Szukam biura podróży, które specjalizuje się w wycieczkach dal dzieci. Chodzi mi o to, żeby miało ofertę w różnych przedziałach wiekowych i atrakcje dostosowane do wieku. Znacie coś w tym stylu. Musze zorganizować wycieczkę, ale najchętniej zleciłabym to komuś z z zewnątrz. Przy czym chciałabym, żeby była to rzetelna firma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-24-2016, 11:46 AM
Jedyna firma jak znam i która się specjalizuje w wycieczkach dziecięcych to JaamTravel. Mają ofertę dla szkół i przedszkoli. Znajomi posłali z nimi dziecko na kolonię i byli bardzo zadowoleni. Mówili, ze pełen profesjonalizm. Jeżeli chodzi ci o cos takiego, no to proszę.
08-24-2016, 01:08 PM
Moje dzieci pojechały z tym biurem na kolonię i było ekstra. Dzieciaki szczęśliwe, za rok też chcą jechać , a to chyba najlepsza recenzja. Dla mnie ważne było to, że mieli całe system dbania o bezpieczeństwo. Wiadomo, ze dzieciakom mogą różne pomysły wpaść do głowy. Lepiej, żeby ktoś ich dobrze pilnował.
08-24-2016, 03:21 PM
Wydaje mi się, ze moje dzieci z tym biurem jechały na wycieczkę szkolną. Mieli bardzo ciekawy program. Widać, ze ktoś specjalnie nad nim myślał, żeby dzieci były zainteresowane. Teraz nie jest tak łatwo oderwać ich od smarfonów, a im się to udało.
08-24-2016, 05:14 PM
Zgadzam się Jaamtravel.pl to najlepsze biuro podróży jakie znam. Mało kto tak się przejmuje dziećmi jak oni. Organizowali nam wakacje w Bułgarii i wszystko było dopracowane tak by nasze pociechy cały czas miały co robić. Nie zawiodłam się na nich i myslę, że każdy kto ma dzieci ich doceni. Od razu gdy przyjechaliśmy na miejsce, dzieci uciekły się bawić i korzystać z odstępnych dla nich atrakcji.
08-24-2016, 06:00 PM
Tak, tam pracują najlepsi specjaliści z tej branży w kraju. Podobno już podczas rekrutacji zdają pytania o pomysły na rozrywkę dla dzieci i najbardziej kreatywnych wybierają do zespołu. I to widać w tym jak rozplanowują wycieczki.
08-24-2016, 06:08 PM
Tak, planowanie wycieczek dla dzieci mają opanowane do perfekcji.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS