Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobra poznańska klinika lecząca żylaki – co polecacie?

07-21-2017, 08:52 AM
Szukam dobrej kliniki w Poznaniu specjalizującej się w leczeniu żylaków. Słyszałam o różnych metody, w tym o laserze ale mam mgliste pojecie na ten temat dlatego bedewdzieczna za jako takie wyjaśnienie o co w tym wszystkim chodzi, pzdr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-21-2017, 09:29 AM
Metod jest kilka, klasyczna chirurgiczna odchodzi do lamusa, bo jest inwazyjna, bolesna i pozostawia ślady wiec nie zawracaj sobie nawet nią głowy. Laser jest niedrogi i skuteczny i nie ma po nim blizn. Dobre kliniki oferują też zamykanie naczyń specjalnym płynem. Stało się to popularne szczególnie na zachodzie Europy ze wzgledu na wysokie bezpieczeństwo zabiegu.
07-21-2017, 12:03 PM
A kiedy na taki zabieg można pójść, jakiej wielkości żylaki muszą się pojawić?
07-21-2017, 02:17 PM
Cześć. Jak tylko zauważasz że coś już się pojawia to masz sygnał że trzeba udać się na leczenie żylaków Poznań rzeczywiście ma sporo dobrych klinik stosujących nowoczesne i bezpieczne metody, ale ja polecałabym tę: http://chirurgianaczyn.pl/. Po pierwsze sama tam byłam wiec wiem jaką jakość usług oferują, a po drugie mają dużo klientów z zagranicy, szczególnie z Niemiec. Jak wiadomo oni lubią się u nas leczyć ale byle gdzie się nie zatrzymają.
07-21-2017, 04:58 PM
Cieszę się że zapytałam was o te rzeczy bo nie wiem gdzie mogłabym dostać lepsze informacje. Bardzo wam dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.
07-21-2017, 07:18 PM
Drobiazg, wiem jak to jest szukać dobrej kliniki dlatego cieszę się ze mogłam pomóc.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS