Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry dostawca sprzętu do warsztatów.

07-14-2016, 02:21 PM
Chciałbym kupić trochę sprzętu do warsztatu samochodowego, który dostałem w spadku od ojca. Ten działał trochę analogowo, a ja chce ulepszyć trochę system. Polećcie jakiegoś dostawcę, który zna się na urządzeniach i pomoże dobrać odpowiedni sprzęt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-14-2016, 02:47 PM
Jak kupować to tylko u najlepszych. Większość warsztatów mechanicznych obsługuje firm firma sklep.tiptopol.pl, która na rynku działa już od wielu lat. W jej ofercie znajdziesz wszystko to czego potrzebuje nowoczesny warsztat.
07-14-2016, 04:00 PM
No pięknie, nie miałem do czynienia z nimi wcześniej, a oferta już mi się podoba. Może jeszcze jakieś podpowiedzi co do sprzętu.
07-14-2016, 05:28 PM
Ja na przykład ostatnio dokupilem urzadzenie do analizy spalin, żeby w kwestii analizy spalin też nie być w tyle. Teraz w warsztatach trzeba miec oko na wszystko Smile
07-14-2016, 07:42 PM
Z tego co wiem, w warsztatach starego typu bazowano tylko na kanałach. A teraz można na przykład zainstalować w nich podnośniki takiej jak tutaj sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-warsztatow/podnosniki/kanalowe.html, więc pewnie i tutaj widzialbym szanse na Twoje zakupy.
07-14-2016, 07:55 PM
Proszę się nie dziwic ze kobieta się także wypowiada, ale i płeć piekna może lubić się trochę pobrudzić smarami i olejami. Ale robię to trochę inaczej bo dojeżdżam do klienta. To też ciekawa forma warsztatu. A polecam tego rodzaju wyposażenie sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-warsztatow/serwisy-mobilne.html, które można mieć w zapasie.
07-14-2016, 08:27 PM
Koledzy tu wspominali o spalinach, że to teraz obowiązek w warsztacie. Ja nie wyobrażam sobie działania bez dobrego dymomierza, który można znaleźć na stronie sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-warsztatow/diagnostyka/opabox-autopower-dymomierz-zestaw-do-pc.html, a dzięki któremy można zdiagnozować usterkę.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS