Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry zegarek – jaki?

07-06-2016, 03:44 PM
Dobry zegarek – jaki?
Dzień dobry forumowicze. Zakładam temat, bo szukam czegoś wykwintnego, jeśli chodzi o zegarki. Niestety nie znam się na modelach, a chciałabym komuś podarować taki zegarek z prawdziwego zdarzenia, elegancki, efektowny, z przytupem jak to się mówi. Błagam ludzie, podpowiedzcie co i jak. Będę wdzięczna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2016, 06:11 PM
Dobry zegarek – jaki?
Witaj. Zegarek zegarkowi nie jest równy. Jeśli dla kogoś kto się na tym nie zna myślę, że wystarczy zwyczajny. Jeśli dla kogoś szczególnego poleciłbym te marki rado. Są świetne i eleganckie. Gdybym miał komuś podarować zegarek, to pewnie kupiłbym właśnie taki.
07-06-2016, 08:41 PM
Dobry zegarek – jaki?
Cześć. Zegarek jak dla mnie musi być elegancki, chiński chłam chyba każdy rozpozna. Na Twoim miejscu przejrzałabym sobie aukcje internetowe, może ktoś chce odsprzedać, np. ze względu na likwidację sklepu? Czasami się takie sytuacje zdarzają. Ja kiedyś trafiłam na likwidację sklepu odzieżowego i okupiłam wnet całą rodzinę.
07-06-2016, 10:15 PM
Dobry zegarek – jaki?
Witam. Jeśli zegarki to tylko heuer, polecam. Sami z resztą sobie sprawdźcie jakie to cudeńka kraff.pl/16-zegarki-tag-heuer. Mnie się bardzo podobają. Pozdro
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS