Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dodatki na wesele

01-20-2017, 04:11 PM
Dodatki na wesele
Cześć! Chcę dokupić sobie dodatki na wesele, które mam za jakiś miesiąc. Może znacie jakąś fajną stronkę internetową w której można złożyć zamówienie i coś fajnego sobie dobrać? Chcę naprawdę wyglądać olśniewająco dla swojego narzeczonego i chętnie przejrzę jakieś propozycje z Waszej strony Wink mam nadzieję, że ktoś mi coś tutaj coś doradzi Wink bo tak sama to nie mogę się nigdy na nic zdecydować.. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-20-2017, 05:48 PM
Dodatki na wesele
ja mam podobnie, że potrzebuję jednak żeby ktoś z zewnątrz mi coś polecił itp. ;P Niedawno kupiłam sobie bardzo fajny naszyjnik z cyrkonami z tej stronki: http://www.jademi.pl/83-naszyjniki-z-cyrkoniami i bardzo jestem z niego zadowolona Wink nie dość, że bardzo ładnie pasuje do wielu moich ubrań to jeszcze nie zapłaciłam za wiele za niego Wink Także taka win win sytuacja ;P myślę, że też śmiało będziesz mogła coś na wesele sobie wybrać z tej stronki. Mam nadzieję, że pomogłam i gorąco pozdrawiam!
01-20-2017, 06:01 PM
Dodatki na wesele
swojego czasu też kupiłam sobie z tej stronki piękne kolczyki: http://www.jademi.pl/84-kolczyki-z-kamie...ubilerskim i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona nimi do teraz Wink wiele moich koleżanek pytało skąd go mam, bo też chciały sobie kupić itp. także ta stronka ma naprawdę bardzo fajną ofertę i myślę, że z dodatami nie będzie najmniejszych kłopotów.
01-20-2017, 08:39 PM
Dodatki na wesele
Ja też uwielbiam wesela i tak się składa, że w tym roku będę miała kilka i też chyba powoli zacznę rozglądać się za biżuterią Wink skoro tak polecacie tę stronkę internetową, to chyba też coś stamtąd sobie wybiorę :Dfajnie, że weszłam na tę stronkę i coś sobie wybiorę Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS