Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doradźcie mi coś!

04-27-2016, 06:41 AM
Doradźcie mi coś!
Witam. Chciałbym znać Wasz sposób na adorowanie i zdobycie kobiety. Jedna dziewczyna tak mi się podoba, że normalnie straciłem dla niej głowę. Niestety w ogóle nie potrafię do niej zagadać i raz się tylko potwornie wygłupiłem. Może coś mi doradzicie? Sam nie wiem, może wpadnie mi w oko jakaś kwiaciarnia z niedrogimi kwiatami to kupię kwiaty i jej wręczę..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-27-2016, 08:55 AM
Doradźcie mi coś!
No chłopie, świetny pomysł Wink Według mnie jak podejdziesz do niej z kwiatami to będzie zachwycona i od razu pomyśli sobie o Tobie pozytywnie Wink
04-27-2016, 11:09 AM
Doradźcie mi coś!
Wiesz co.. jednak jak to przemyślałem, to uznałem, że nie dam rady. Wiem, że to śmieszne, ale jak sobie pomyślę, że mam iść od niej, jeszcze z kwiatami to już teraz mam w sobie taki stres, że nie ma szans. Może jest jakieś inne wyjście?
04-27-2016, 11:42 AM
Doradźcie mi coś!
Nie wiem skąd jesteś ale świetna kwiaciarnia wysyłkowa w Warszawie i bez problemowo mogliby zrealizować Twoje zamówienie. Wiesz, zamówisz kwiaty dla tej swojej luby, napsizesz jakiś liścik i oni to wręczą za Ciebie. Co Ty na to?
04-27-2016, 02:35 PM
Doradźcie mi coś!
No świetny pomysł! Potem do niej napiszę, czy spodobał się prezent itp.. a podasz mi namiary na tę firmę?
04-27-2016, 05:03 PM
Doradźcie mi coś!
Proszę: kwiatomat.pl/dostawa-kwiatow-warszawa pod tym linkiem znajdziesz bardzo dobrą ofertę kwiatów i świetne opcje ich dostawy. Ceny w moim odczuciu są więcej niż uczciwe. Mam nadzieję, że pomogłem Wink
04-27-2016, 05:55 PM
Doradźcie mi coś!
Zdecydowanie! Teraz już mam cały plan działania Wink Nie dość, że zamówię piękne kwiaty to jeszcze napiszę romantyczny list do tego. Dziękuję!
04-27-2016, 06:52 PM
Doradźcie mi coś!
Jak romantycznie Wink Szkoda, że mnie nikt tak nie chce adorować.. szybko bym się dała zdobyć raczej.. no ale może jeszcze mnie coś takiego czeka Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS