Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dziwne zachowanie syna, a my się martwimy.

06-16-2016, 12:11 PM
Mamy z mężem nielada problem. Mamy nastoletniego syna, dokładnie ma 14 lat. W ostatnich dwóch miesiącach jego zachowanie uległo całkowitej zmianie. Nie wiemy czy to hormony zaczynają w nim buzować i to normalne, czy może w grę wchodzi coś więcej jak np. narkotyki? Boję się o swoje dziecko, ale też chcę mu zapewnić prywatnośc, na jaką zasługuje. Dlatego nie czytam jego maili ani nie sprawdzam telefonu. A może powinnam? Mąż też jest bezradny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-16-2016, 02:35 PM
Wiem, ze jest to rozwiązanie nieszablonowe, przynajmniej w stosunku do dzieci, ale czemu nie wynajmiecie prywatnego detektywa? Przecież skoro jest taki człwoiek w stanie dowiedzieć się z kim spotyka się twój partner, to znajdzie też zkim spotyka się twoje dziecko, prawda? Jeżeli tak bardzo się martwisz to działaj, zanim będzie za pozno. Jeśli nic nie ma – po rpostu mu o tym nie powiesz. Jeśli coś jest na rzeczy – będziesz sama sobie dziekowała za czujność.
06-16-2016, 03:55 PM
Ja też bym spróbował. Dzisiaj dzieciaki są kompletnie inne niż my. Najgorsze co my robilismy to paliliśmy papierosy za blokiem a nie to co się dzieje teraz. Spróbuj tych: mbdetektywi.pl/. Znajomy korzystał, chociaż w innej sprawie i mówił mi, żebym dzwonił jeśli będę kiedyś potrzebował.
06-16-2016, 05:15 PM
Chyba macie rację. Na pewno nie można niczego być pewnym jesli chodzi o dzisiejszą młodzież. Po prostu ciężko mi zrozumiec tak diametralną zmianę zachowania w ciągu zaledwie dwóch miesięcy. Wydaje mi się, że to nie jest zwykły bunt...
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS