Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Filtry do dzbanków filtrujących w dobrych cenach

02-15-2017, 12:03 PM
Hejka, kto się orientuje gdzie mogę kupić filtry do dzbanków filtrujących w dobrych cenach? Tylko proszę o polecenie skutecznych i trwałych produktów, mogą być oczywiście jakieś zamienniki byleby działały jak należy. Liczę na waszą pomoc i pozdrawiam serdecznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-15-2017, 01:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2018 05:07 PM przez outlet.)
Cześć. Możesz śmiało zamawiać stąd: filtrosfera.pl/wklady-do-dzbankow. Sklep jest sprawdzony i pewny, nie oferują byle czego a ceny mają o wiele lepsze niż konkurencja. Ja dobrze wiem o co ci chodzi bo kiedyś kupiłem w galerii jakiś filtr który tak zmieniał smak wody jakby się dolało do niej ocet. Masakra jednym słowem.
02-15-2017, 03:23 PM
Takich przebojów nie miałam ale zdarzyło mi się kupić takie które bardzo szybko się psuły. W każdym razie dziękuję bardzo za polecenie i pozdrawiam serdecznie.
02-15-2017, 04:23 PM
Nie ma za co, ciesze się że mogłem pomóc no i mam nadzieje że znajdziesz coś dla siebie z czego będziesz zadowolona Smile
02-15-2017, 05:59 PM
Tak się tylko wtrącę bo wydaje mi się że lepiej jest zamontować filtr na baterii, albo kranie i mieć juz z miejsca czystą wodę. No ale to tylko moje zdanie.
02-15-2017, 06:47 PM
Po pierwsze takie filtry nie są tak skuteczne jak dzbankowe, a po drugie po co mi czysta przefiltrowana woda do mycia naczyń np? Troche mija sie to z celem nie sądzisz?
02-15-2017, 07:09 PM
Czyli najlepiej byłoby oprócz filtra na baterii kupić sobie dzbanek. Wtedy woda w ogóle byłaby mega czysta.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS