Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie dostanę ładną porcelanę?

02-22-2016, 02:20 PM
Hejka! Muszę kupić nową zastawę stołową, bo obecna po czestym zmywaniu w zmywarce nie wyglada już dobrze. Wiem, że nie powinnam iść tą drogą, ale nie znosze zmywania i zawsze korzystam ze zmywarki. Polecicie jakiś dobry sklep, ktory oferuje szeroki wybór zestawów na kilka czy kilkanaście osób?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-22-2016, 03:46 PM
Sklepów tego typu jest naprawdę mnóstwo – chociażby sklep.porcelana.com.pl Przejrzyj katalogi producentow zastawy stołowej, wybierz interesującą Cię kolekcję i poszukaj sklepów, które mają je w sprzedazy. Co z tego, ze znajdziesz dobry sklep z porcelaną, jak nie będzie on miał w ofercie interesującej Cię kolekcji.
02-22-2016, 06:08 PM
Akurat polecony przez Ciebie sklep - sklep.porcelana.com.pl/produkt/zestaw_obiadowy.html jest jendym z najlepszych w mojej ocenie, wiec możesz tam śmiało zajrzeć. Wybór porcelany mają naprawde spory, dlatego na pewno znajdziesz tu ciekawy zestaw obiadowy.
02-22-2016, 08:12 PM
Właśnie przeglądam jego ofertę i już mam problem, na który komplet się zdecydować. Nie spodziewalam się, że to będzie taka trudna decyzja.
02-22-2016, 11:06 PM
Wybierz się koniecznie do stacjonarnego sklepu i pooglądaj porcelanę. Zorientujesz się, ktore modele będą dla Ciebie najlepsze. Proponuje zwrócić uwagę na pojemność talerzy, bo bardzo często jest niewielka oraz na wagę poszczególnych elementów. Na zdjęciach niestety tego nie mozna zweryfikować.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS