Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie kupię fajne meble fryzjerskie?

08-25-2016, 10:08 AM
Witam, chciałabym kupić niebanalne meble do salonu fryzjerskiego. Szukam jakiegoś sklepu specjalistycznego, ale nie mogę na razie nic znaleźć godnego uwagi. Wszędzie to samo. Widziałam kilka fanie wyposażonych salonów i chciałabym u siebie zrobić coś takiego, tylko muszę wiedzieć gdzie oni to wszystko kupili. Czuję się zagubiona, bo myślałam, ze znajdę coś w intenecie, a na razie nic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-25-2016, 11:12 AM
Jak chcesz kupić mebel fryzjerskie z fajnym designem to zajrzyj tutaj meble24h.com.pl. Te meble są robione z myślą o profesjonalnych fryzjerach. Bardzo funkcjonalne, do tego pięknie wyglądają jest naprawdę duży wybór, myślę że znajdziesz te wymarzone.
08-25-2016, 11:56 AM
Po pierwsze w meblach fryzjerskich chodzi przede wszystkim o funkcjonalność. Oczywiście wygląd też jest ważny, ale jednak istotniejsze jest to jak łatwo się na nich pracuje. Musza być regulowane, dostosowane do wzrostu fryzjera. tak by nie musiał przyjmować nienaturalnej pozy. Weź to tez pod uwagę.
08-25-2016, 01:29 PM
W tym sklepie jest bardzo fajna konsola fryzjerska. Mój kolega u nich kupował i powiem, ze od razu widać różnicę. Są duże i wszystko nich widać, a do tego mają fajny design jak to mówicie.
08-25-2016, 02:17 PM
Dzięki za linka, bardzo się przyda. Konsole rzeczywiście niczego sobie, myślę, ze coś z tego wybiorę.
08-25-2016, 04:42 PM
Nie ma sprawy, to drobnostka. Powodzenia, niech się biznes kręci.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS