Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie kupowaliście akcesoria meblowe uchwyty dokładnie w jakiejś sensownej cenie?

12-12-2017, 11:52 AM
Gdzie kupowaliście akcesoria meblowe uchwyty dokładnie w jakiejś sensownej cenie?
Chciałabym w tym roku już wykonczyc dom do końca wiec teraz w zasadzie szukam jakichś drobiazgów… Gdzie kupowaliście ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2017, 01:39 PM
A do jakich konkretnie mebli szukasz? A to szukasz plastikowych uchwytów czy jakichś innych?
12-12-2017, 03:20 PM
To może zajrzyj sobie tu https://ksieciunio.pl/AKCESORIA-MEBLOWE-c15? Ja ostatnio z siostra przeglądałam dla niej. Tu sarozne akcesoria meblowe uchwyty tez, różne np. aluminiowe, białe, chromowane, białe, wyglądające na stare. Wiec mysle ze cos sobie znajdziesz. Moja siostra akurat brała uchwyty meblowe relingowe prosto wyglądają ale tak klasycznie dość.
12-12-2017, 03:53 PM
To samale detale ale jednak na nie zwracamy uwagę. Bo o tych detalach decydujemy najczęściej my sami hehe Tongue
12-12-2017, 05:56 PM
Wiesz w ogoole na ksieciunio.pl masz spory wybór np. szuflad, mebli do garderoby, jakies akcesoria typu prowadnice, nóżki meblowe. Wiec tam sobie podreperujesz stare meble i stworzysz nowe. Wiadomo ze trzeba wszystko robic z glowa. Ale np. te uchwyty co pisałam wyżej relingowe to nie sa drogie około 10 złotych kosztują. A jednak dobrej jakości sa. No i mam nadzieje ze posluza trochę bo nie tak dawno co kupione hehe
12-12-2017, 06:18 PM
Jak dzieci nie ma to posluza tak jak wszystko ale jak dzieci się pojawiają to już bywa bardzo mało zabawnie i zwyczajnie szkodzą wszystkiemu co spotkają na swojej drodze Tongue
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS