Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie kupuje się opony przemysłowe?

04-21-2016, 11:24 AM
Witam. W moim zakładzie pracy wykorzystuje się pojazdy przemysłowe na hali i poza nią. Przy ostatnim serwisie wyszło, ze musimy zmienić opony, ale nasz dotychczasowy dostawca się zamknął. Nie mamy więc skąd ich wziąć. Czy ktoś może być tak miły i mi powiedzieć gdzie znajdę opony do tego celu przeznaczone?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-21-2016, 01:00 PM
Hmmm, jeżeli do tej pory kupowałes stacjonarnie to możesz pomysleć, że to nie jest dla ciebie, ale ja już kupuję opony w internecie. Zarówon do auta jak i do swojego motoru. Nie mam pojazdy przemysłowego, ale iem, że w tym moimsklepie na pewno są opony przemysłowe Bridgestone. Powinieneś zajrzeć i zobaczyc czy tych potrzebujesz, ae na pewno mogę ci sklep polecic bo dostaniesz całkowicie nowe w lepszych cenach niż normalnie.
04-21-2016, 03:21 PM
Nie, nigdy ie kupowaliśmy przez interet takich rzeczy i szczerze mówiąc ja nie miałbym nic przeciwko tylko muszę swojego szefa do tego przekonać. Na pewno jak pokazę mu ceny to się zainteresuje.
04-21-2016, 06:19 PM
Tka, ceny potrafią każdego niedowiarka przekonac do wszystkiego. Ja w swoim sklepie z oponami kupuję wszystko co jest mi potrzebne, włącznie z felgami, które potem kazdy podizwia i nie wierzy, że nabyłem je tak tanio. Zaglądając nic nie tracisz a możesz tylko zyskać w oczach szefa.
04-21-2016, 06:31 PM
Ja muszę powiedzieć, ze też kiedyś byłem niedowiarkiem i uważałem, że co osobiście to osobiście, ewentualnie przez zaufanego przedstawiciela handlowego. Tyle że przedstawiciele przenieśli się do internetu, więc zacząłem tam szukać. Jak potrzebne mi były Pirelli opony znalazłem w skelpie Kunicki, w którym traktuje się klientów z szacunkiem. A to było dla mnie najważniejsze.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS