Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie można kupić zegar naklejany na ścianę?

10-18-2017, 05:57 AM
Mój syn ma dość nowocześnie urządzony pokój i prosił, żeby mu kupić zegar 3D. Nie bardzo wiem o co dokładnie chodzi, ale chciałabym mu taki kupić. Kto wie, jak go zdobyć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-18-2017, 07:56 AM
Czasy zdobywania już minęły, teraz po prostu kupujemy. Szukałaś w Internecie?
10-18-2017, 10:20 AM
Po prawdzie nie szukałam. No ale ty pewnie wiesz, nieprawdaż?
10-18-2017, 12:31 PM
Niedawno kupowałam zegar naklejany na ścianę do pokoju dziennego stąd wiem, że duży wybór takich właśnie zegarów mają tutaj: http://naklejkomania.eu/zegary/9529-zega...-home.html. Każdy taki zegar ma wyjątkową formę i gwarantuje nadanie swoistego charakteru każdemu wnętrzu. Frajdę daje także fakt, że samodzielnie go naklejamy, a więc mamy udział w tworzeniu czegoś niezwykłego. Ukryty mechanizm, mimo iż mały, dokładnie wskazuje czas. Czegóż chcieć więcej?
10-18-2017, 02:14 PM
Jak już jesteśmy przy nowoczesności, to warto wspomnieć o niedrogich a fajnych obrazach składających się z kilku części. Mnie one się bardzo podobają, bo są nietuzinkowe i pokazują świat z fotograficzną precyzją.
10-18-2017, 04:32 PM
Trudno się nie zgodzić, że obrazy w częściach są wiernym odbiciem rzeczywistości, bo w większości są to fotografie artystyczne, ale niektóre także są zapewne tworzone komputerowo. Na pewno są rodzajem sztuki, która przemawia niemal do każdego, a w dodatku pozwala na odmienienie każdego mieszkania w kilka zaledwie chwil. Na tej stronie:
http://naklejkomania.eu/obrazy-i-plakaty...t-508.html można znaleźć dziesiątki takich obrazów o różnej tematyce.
10-18-2017, 06:59 PM
Zgadzam się z tobą w całej rozciągłości. Do tego trzeba też wspomnieć, że koszt takiej odmiany jest bardzo nieduży.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS