Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie szukać firm, wykonujących projektowanie stoisk targowych?

02-01-2017, 12:35 PM
Cześć, zbliżają się targi IT za granicą. Chcemy wystartować z moją firmą z czymś naprawdę su-per. I nie chodzi o ofertę, bo jest ona dość standardowa. Bardziej mamy na myśli przyciągnięcie uczestników fajnym wystrojem stoiska no i atrakcjami wewnątrz. Nasza firma zajmuje się aplika-cjami, więc chcielibyśmy dać możliwość przetestowania ich od razu w środku. Wiecie, kto może nam to zrobić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2017, 01:28 PM
Kiedyś stoisko projektowała mi firma, która nazywała się Versus-Targi i pamiętam, że też chcia-łam mieć coś takiego, co się wyróżnia już z daleka. Podobało mi się to, że słuchali mnie i dlatego ich propozycja przypadła mi bardzo do gustu. Z tego, co wiem nadal wykonują projektowanie sto-isk targowych, więc po prostu skonsultuj się i powiedz, czego byś oczekiwał
02-01-2017, 04:05 PM
Dam Ci dobrą radę – przede wszystkim zwróć uwagę na to, żeby stoisko było funkcjonalne. Spo-tkałem się już z tym, że jak zbyt wiele osób podchodziło to nie było miejsca. Przez co niektórzy odchodzili, jeśli musieli zbyt długo czekać.
02-01-2017, 05:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2018 08:36 PM przez outlet.)
Kolega ma rację. Moim zdaniem projektowane stoisk targowych wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać, więc warto powierzyć to specjalistom. Ja sprawdziłem sobie ofertę tej fir-my: versus-targi.pl/ i spodobało mi się to, że działają dla różnych branż, więc mają doświadczenie w wielu obszarach.
02-01-2017, 07:38 PM
Ja właśnie szukam czegoś innowacyjnego i kogoś, kto zajmie się kompleksowo projektem. Od pomysłu, przez projekt i realizację. Sprawdzę tę firmę, o której pisałeś.
02-01-2017, 08:19 PM
Daj znać później, bo jestem ciekawy co tobie zaprojektują i jakie innowacje wprowadzą.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS