Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie warto zainteresować się nieruchomościami?

12-02-2015, 03:24 PM
Zastanawiam się nad przeprowadzką. Dysponuję pewną ilością gotówki, dlatego jestem w stanie kupić dom. Zastanawiam się tylko jakie miejsce będzie odpowiednie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2015, 04:57 PM
Też miałem ten problem i zdecydowałem się na Żywiec. Okolica przyjemna, dostęp praktycznie do wszystkiego. Biura nieruchomości też nie musiałem długo szukać. Ogólnie okolicę polecam, bo naprawdę warto.
12-02-2015, 06:29 PM
Wpisz w wyszukiwarkę agent nieruchomości Żywiec i na pewno coś znajdziesz. Mój tata tak znalazł bardzo fajną firmę, z którą współpracuje do dziś i poleca każdemu. Znalezienie jej jest proste, a przynosi wiele korzyści.
12-02-2015, 08:42 PM
Tak chyba muszę zrobić. Pytałem znajomych z tych okolic, ale oni nie dysponują kontaktami do tego typu firm. Pozostaje mi przejrzeć katalogi i skorzystać z Google. Dobrze, że tą firmę łatwo znaleźć, bo nie lubię spędzać dużo czasu przy komputerze.
12-02-2015, 10:45 PM
Ja zdecydowałam się na firmę RE/MAX. Jej siedziba znajduje się bodajże na Kopernika w Żywcu. Firma ta zajmuje się handlem nieruchomościami w Żywcu i okolicach. Pracownicy bardzo poważnie podchodzą do klienta i jego sprawy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS