Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Grupa TENSE – ma ktoś namiary na nich?

11-20-2017, 07:04 PM
Bardzo dużo dobrego słyszałam o spółce z Poznania pozycjonującej sklepy internetowe i jestem zainteresowana ich ofertą. Byłam na ich stronie nawet, ale chyba gapa jestem, bo nie wiem jak się z nimi skontaktować. Zależy mi bardzo na podniesieniu obrotu sklepu i wiem, że z ich udziałem to możliwe. Może jakaś osoba się już z nimi zetknęła?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-20-2017, 08:11 PM
A skąd wiesz, że faktycznie ci mogą pomóc w podniesieniu obrotu? Oferowali ci taką pomoc?
11-20-2017, 09:34 PM
A coś ty, oni do nikogo nie dzwonią i nie oferują. Ludzie sami ich szukają. Wiem, że siostra znajomej korzysta z ich usług i nagle zaczęło jej iść jak z płatka. Ale nie chciala dać namiarów, bo mamy podobną branżę.
11-20-2017, 11:35 PM
Faktycznie chyba niezbyt uważnie przeglądałaś ich stronę. W jednej z zakładek jest kontakt i są numery telefonów zarówno do Poznania jak i do Bydgoszczy, bo Grupa TENSE ma też swój oddział w Bydgoszczy od jakiegoś czasu. Albo podam ci ten link: https://www.grupa-tense.pl/kontakt/. A jak już tam będziesz, to warto trochę więcej czasu poświęcić na przeczytanie artykułów na ich temat. Zobacz, kto z nimi współpracował, a od razu będziesz wiedziała, czy warto.
11-20-2017, 11:52 PM
Bardzo dziękuję. Poczytam, oczywiście Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS