Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hala magazynowa z ściennej płyty warstwowej? Jak to działa?

07-24-2017, 09:54 AM
Mam w planach postawić na terenie firmy dodatkowy magazyn. Będą tak głównie składowane materiały które nie mogą zostać na deszczu. Interesuje mnie płyta warstwowa ale chcę żebyście powiedzieli mi jak to się sprawuje. Wyglada mi to na bardzo kruchy element.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-24-2017, 12:35 PM
Popularność płyt wartstwowych nie jest jeszcze zbyt wielka więc może dlatego masz obawy. Po pierwsze, taka płyta ma doskonałe właściwośi izolacyjne, po drugie, są bardzo wytrzymałe patrząc na ich grubość i możliwość kształtowania. Sam mam taką halę u siebie i super się spisuje.
07-24-2017, 12:58 PM
Wszystko oparte jest na konstrukcji stalowej a żyjemy w takim klimacie że nie ma u nas huraganow które mogły by to zniszczyc. Jest to fajne rozwiazanie ponieważ budowa jest o wiele szybsza a koszta dużo niższe.
07-24-2017, 02:08 PM
Dodatkowo popatrz na fakt że jeżeli trzeba było by to rozebrać to też nie mówimy tutaj o burzeniu i całkowitym zniszczeniu materiału Wink Wyślę ci zdjęcia z moje firmy bo za kilka dni konstrukcja pod halę będzie gotowa i zaczną kłaść sciany z takiej płyty.
07-24-2017, 03:40 PM
Wiecie, ja na razie dopiero się rozglądam za alternatywnymi rozwiązaniami ale nie chciałą bym też zainwestować w coś co mi się rozwali przy silniejszym wietrze. Może trochę wyolbrzymiam Wink
07-24-2017, 05:30 PM
Nie masz się o co martwić. Płyta warstwowa ścienna jest bardzo wytrzymała i elastyczna. Na stronie http://www.romanek.pl/oferta/hale-magazy...-warstwowa znajdziesz ofertę firmy która wykonuje takie hale na różne potrzeby. Firma z bogatym doświadczeniem więc może oni cię przekonają Wink
07-24-2017, 06:06 PM
Skontaktuję się z nimi i powiem o swoich obawach. Temat wydaje się bardzo ciekawy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS