Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hala w Warszawie?

05-05-2016, 12:52 PM
Hala w Warszawie?
Witam wszystkich. Interesuje mnie wynajem hali w Warszawie. Chciałbym w niej zorganizować przyjęcie dla pracowników firmy. Mam w glowie kilka interesujących eventów i chciałbym coś zorganizować dla nich. Polecicie jakąś firmę, albo miejsce w którym jest takie coś możliwe? Byłbym bardzo wdzięczny, bo już trochę szukam i szukam i nie mogę nic konstruktywnego wymyśleć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2016, 01:29 PM
Hala w Warszawie?
Miło czytać, że są kreatywni szefowie, którzy dbają o potrzeby swoich pracowników i chcą przygotować jakieś ciekawe eventy itp. Szkoda, że mój szef taki nie jest i przez ostatnie 5 lat nawet nie padła wzmianka o żadnej uroczystości firmy, a jak chcemy jakieś szkolenia itp. to się tylko krzywi.
05-05-2016, 02:00 PM
Hala w Warszawie?
No wiesz, jak dla mnie moi pracownicy to jest coś niezwykle ważnego i bez nich nie mogę prosperować. Kieruję się zasadą w życiu i pracy: szacunek za szacunek. Jak są dla mnie w porządku i pracują z sercem to też jestem taki dla nich.
05-05-2016, 02:15 PM
Hala w Warszawie?
Super podejście Wink Godne pochwalenia. Myślę, że każdy powinien tak podchodzić do innych. Od razu lepiej by się żyło na tym świecie.
05-05-2016, 03:29 PM
Hala w Warszawie?
Obiło mi się o uszy, że ta firma jest doskonała w organizowaniu eventów i wynajmowaniu przestrzeni eventowych: praskadrukarnia.pl/ sprawdź sobie ich ofertę. Podobno są jedną z najlepszych firm tego typu w Polsce. Takie czytałam o nich opinie.
05-05-2016, 04:55 PM
Hala w Warszawie?
Brzmi interesująco. Bardzo Pani pomocna, dziękuję za szybką pomoc. Wydaję mi się, że rozsądnie będzie napisać do nich jak najszybciej, bo pewnie mają krucho z terminami.
05-05-2016, 06:14 PM
Hala w Warszawie?
Nie ma za co Wink proszę napisać i się dowiedzieć samemu co i jak, tymczasem pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS