Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Humana anticolic – czy pomoże na problemy trawienne u dziecka?

02-06-2018, 08:25 AM
Nasz synek ma straszne problemy z trawieniem. Wzdęcia, kolki, to u niego niemal codzienność, choć małżonka stara się sama jadać jak najdelikatniej. Niestety, maluch wciąż cierpi. Słyszałem jednak o pokarmi Humana Anticolic. Czy to jest skuteczne? Rzeczywiście działa? Bo raz, że ciężko patrzeć, jak maluch znw się męczy, a też i sam chciałbym mieć chwilę, by się wyspać. Ktoć soś więcej na ten temat?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2018, 10:14 AM
Ale wiesz, że pokarm matki jest dla dziecka najlepszy? Wiesz, jednak co natura, to jednak robi swoje.
02-06-2018, 01:03 PM
Tyle, że jeśli ta natura przestaje funkcjonować tak, jak powinna i szkodzi mojemu synowi, to znaczy, że coś jest z nią nie tk. Dlatego też pytam o tę Humanę.
02-06-2018, 01:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2018 05:36 PM przez outlet.)
Wszystko, co powinieneś w wiedzieć o tym pokarmie dla dzieci, masz tutaj: aptekamini.pl/humana-anticolic-od-urodzenia-300g.html. Formuła jest tak skonstruowana, że można ją dawać dziecku już od urodzenia. Możesz jeszcze porozmawiać z Waszym lekarzem, czy Humana Anticolic będzie dobra, ale jestem przekonany, że tak będzie.
02-06-2018, 02:18 PM
I rzeczywiście jest to skuteczne? To znaczy, Twoje dziecko nie miało już kolek?
02-06-2018, 05:14 PM
Ja Ci powiem, że naprawdę działa. Niestety, moje dziecko też miao obrzmiały brzuszek, jak je karmiłam piersią i musiałam przestać Sad na szczęście na tej stronie aptekamini.pl znalazłam tę Humanę i wierz mi – działa. Swoją drogą polecam ofertę tej apteki, bo to chyba najlepszy stosunek ceny do jakości.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS