Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ile kosztuje naprawa tylnej belki w Lagunie

04-24-2017, 05:11 AM
Wstawiał ktoś Lagune do warsztaty na naprawę tylnej belki? Jaki jest koszt naprawy i czy w ogóle można to naprawić czy pozostaje tylko zakup nowej? Będę wdzieczny za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-24-2017, 07:15 AM
Hej, mój mechanik powiedział że predzej czy pozniej w kazdym Francuzie pójdzie tylna belka Laguna to bardzo fajne auto którym lata dojeżdżałam do pracy ale niestety też przyszedł czas na belkę i trochę się wtedy załamałam bo usłyszałam kosmiczne ceny za nową. Pomógł mi wtedy znajomy i znalazł w necie firmę do której wysyłasz część, oni regenerują i odsyłają Tobie. Jedziesz do warsztatu i płacisz tylko za wymiane która jest prosta i zajmuje chwile. Więcej informacji masz na tej stronie: https://tylnabelkapolska.pl/ceny-belek/t...lt-laguna/, mam nadzieje ze pomogłam Smile
04-24-2017, 08:17 AM
Nawet nie wiesz jak bardzo, serdeczne dzięki za odpowiedź. Powiedz mi jeszcze czy jakąś gwarancję się dostaje? No bo nie chciałbym wydać na regenerację a chwile później i tak płacić za nową część.
04-24-2017, 11:01 AM
Reklamować możesz zawsze bo zgodnie z prawem sprzedający jest zobowiązany dostarczyć ci produkt bez wad. Tak czy inaczej ja bym sie tym nie martwiła bo na tych belkach ludzie jezdza dluzej niż na nowych Smile
04-24-2017, 01:09 PM
Potwierdzam Big Grin. Regenerowałem belkę przez tylnabelkapolska.pl i mija już 6 rok użytkowania. Auto dostawało trochę w kość bo woziłem materiały na budowę i remont mieszkania u syna a jak dotąd wszystko trzyma jak należy. Właściwości jezdne i komfort w ogóle bez zmian. Nie żałuję że się zdecydowałem bo koszty nowej zupełnie nie na polską kieszeń. Pozdrawiam.
04-24-2017, 03:49 PM
Niezłą szkołę dajesz samochodowi Smile. Nie bałeś się że ta belka się zepsuje? Jakby nie patrzeć to części regenerowane są mniej wytrzymałe niż nowe, wiec trzeba być chyba bardziej ostrożnym.
04-24-2017, 04:37 PM
Nie miałem innego samochodu żeby to wozić, to po pierwsze a po drugie jakby coś się stało z belką i tak byłbym na plusie bo wymiana kosztowałaby taniej niż dowóz Big Grin. Magia internetu gdzie mozna znaleźć bajecznie tanie usługi.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS