Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ile kosztuje sufit 3D Katowice?

05-15-2017, 03:29 PM
Witam wszystkich, ile kosztuje zrobienie sufitu 3D w Katowicach? Proszę o informację, ale najchętniej od osób które już to zamawiały i mogłyby dodatkowo coś niecoś napisać na ten temat. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-15-2017, 05:34 PM
Różnie, zależnie od powierzchni, motywu itd. Ogólnie rzecz biorąc to bardzo fajny dodatek do każdego pomieszczenia bo połączony z odpowiednim podświetleniem może powiększyć przestrzeń, albo w taki sposób koncentrować uwagę żeby np relaksować. Pracuję w firmie gdzie nad korytarzem rozpięty jest sufit z wydrukowanymi chmurami na niebieskim tle. Wygląda to fantastycznie aż się chce tam jak najczęściej chodzić Big Grin
05-15-2017, 06:44 PM
Coś w tym stylu mam w łazience, a w salonie postawiłam na zwykły połyskujący. Z obu jestem bardzo zadowolona ale szczególne wrażenie robi właśnie sufit 3D Katowice bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły bo myślałam że bede musiała ściągać fachowców z Warszawy ale panowie z miejscowej firmy stanęli na wysokości zadania i zrobili to tak jak chciałam. Więcej info znajdziesz na tej stronie - http://e-investal.pl/sufity-napinane-ofe...ste-niebo/. Mam nadzieję że pomogłam.
05-15-2017, 07:39 PM
Ale to świetnie wygląda Smile. Nie spodziewałam się że można to wydrukować w tak dobrej jakości, a do tego światła.. no coś wspaniałego. Jeśli to nie tajemnica to ile zapłaciłaś?
05-15-2017, 09:27 PM
Nie lubię się chwalić ile pieniedzy wydaje na takie rzeczy wiec musisz mi wybaczyć Smile. Poza tym i tak nic Ci to nie powie bo w grę wchodzą wymiary, motyw i trudność montażu. Firma z której korzystałam i tak jest jedną z najtańszych w mieście, a jakość prac ludzie oceniają bardzo wysoko.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS