Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ile warte jest badanie?

05-12-2016, 12:52 PM
Ile warte jest badanie?
Moi znajomi twierdzą, że tylko alkomaty policyjne dają takie wartości, które wiarygodnie wskazują na ilość wypitego alkoholu. No może nie wypitego, ale wydychanego w powietrzu. Ja z kolei twierdzę, że większość alkomatów na rynku daje wiarygodne wyniki i można z nich spokojnie korzystać nawet w przypadku prywatnych jazd. Kto ma racje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2016, 02:33 PM
Ile warte jest badanie?
Twoi znajomi mają rację co do tego, żę faktycnzie alkomaty używane przez policję są najbardziej dokładne. Ale oczywiście ty masz rację, jeśli chodzi o to, że pozostałe dostępne na rynku tez się sprawdzają. Generalnie bardzo ważne jest jak urządzenie jest obsługiwane i jak często dokonuje się pomiarów.
05-12-2016, 05:25 PM
Ile warte jest badanie?
Trzeba jasno powiedzieć, że urządzenia trzeba kalibrować bez względu na typ. Bez tego alkomaty mogą przekłamywać wyniki, a to już najprostsza droga do tego, żeby popełnić błąd.
05-12-2016, 05:50 PM
Ile warte jest badanie?
Dopowiem tylko tyle do tego o czym mówiła wcześniej koleżanka, że taką kalibrację muszą przeprowadzić specjaliści. Niezbędne jest do tego odpowiednie oprogramowanie.
05-12-2016, 06:20 PM
Ile warte jest badanie?
Według mnie bardzo ważne jest to, żeby alkomat po prostu pokazywał, czy ma się alkohol we krwi czy jest się po prostu czystym. A jeśli chcesz naprawdę wyśmienity sprzęt to polecam zajrzeć tutaj kalibrujemy.pl/15-alkomaty-elektrochemiczne to propozycja z najwyższej półki.
05-12-2016, 07:02 PM
Ile warte jest badanie?
No faktycznie masz rację. Na stronie kalibrujemy.pl/ znajdziesz tylko to co najlepsze. Sam kupiłem u nich alkomat i żadna policja mnie nie zaskoczy, ale przede wszystkim ja nie zadkoczę sam siebie. A o to w dzisiejszych czasach nietrudno, tym bardziej, że alkohol jest dostępny na każdym kroku.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS