Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Interesuje mnie praca dla opiekunek w Niemczech – ile można zarobić?

08-17-2017, 02:56 PM
Ile teraz mozna zarobic pracując w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech? Czy na rękę wyjdzie powyżej 1tyś euro? Jak z dniami wolnymi? Czy wciąż łatwo znaleźć tego typu prace?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-17-2017, 04:46 PM
kiedys pracowałam jako opiekunka i jedyne co moge powiedziec to tylko potwierdzic, że to strasznie ciezka i wyczeprujaca psychicznie praca, moim zdaniem zarobki nie sa adekwatne do zadan, ale jak na polksie warunki to wciaż sa wysokie bo to zwykle jest wlasnie przeszlo 1000 euro na miesiac
08-17-2017, 05:03 PM
Ofert pracy jest całe mnóstwo, można powiedzieć, że praca dla opiekunek w Niemczech jest dostępna w zasadzie od ręki, jeden warunek, trzeba choć w podstawowym zakresie mówić po niemiecku. Na tej stronie http://laxocare.pl/oferty-pracy/ znajdziesz troszkę tego typu ogłoszeń. Masz podaną wysokość zarobków, wymagania i zakres obowiązków. Szczegóły zawsze trzeba dogadać indywidualnie. Co ważne, jak zatrudniasz się przez agencje, to masz pewność legalnej pracy z odprowadzaniem niemieckiego ZUS i podatków włącznie.
08-17-2017, 06:40 PM
dzięki za linka, widac ze pracy faktycznie jest duzo, ja znam niemiecki, takze to nie problem
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS