Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak oceniacie Grupę TENSE?

10-02-2017, 09:39 AM
Witajcie. Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z Grupą TENSE z Poznania, a konkretnie nad zleceniem jej pozycjonowania strony internetowej mojej firmy. Czy uważacie, ze warto zdecydowac się na tę współpracę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2017, 11:02 AM
Według mnie jak najbardziej warto. Godnym polecenia specjalistą w dziedzinie SEO jest Grupa TENSE opinie o niej są bardzo dobre. Sam zdecydowałem się na współpracę z tą firmą po tym, jak poznałem wiele wartościowych opinii na temat jej działalności. Dzięki temu dołączyłem do grona zadowolonych klientów tej spółki.
10-02-2017, 12:40 PM
Ja również mam bardzo dobre zdanie o tej firmie, chociaż nie z punktu widzenia klienta, ale pracownika. Praca w tej firmie to możliwość poznania wielu interesujących zagadnień z dynamicznie rozwijającej się branży marketingu internetowego. Daje to świetne możliwości rozwoju zawodowego.
10-02-2017, 03:11 PM
Rozumiem. Własnie dowiedziałem się niedawno, ze warto postawić na marketing internetowy, gdyż jest to tańszy i chyba bardziej skuteczny sposób na wypromowanie się niż tradycyjne reklamy. Czy tez tak uważacie?
10-02-2017, 04:51 PM
Sądzę, że to prawda. Coraz więcej osób korzysta z Internetu poszukując jakiejś konkretnej usługi, dlatego warto zadbac o promocję swojej firmy przede wszystkim w sieci.
10-02-2017, 06:33 PM
Też tak uważam. Wielu klientów Grupy TENSE szybko zauważyło wzrost popularności swoją ofertą po tym, gdy postawili na odpowiednią promocję w Internecie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS