Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak ochronić tapicerkę i maskę samochodu?

08-17-2016, 01:26 PM
Witam wszystkich, pytanie tak jak w temacie. Odziedziczyłam dosyć zadbane auto i chciałabym by pozostało w tym stanie jak najdłużej. Co mogę zrobić by tapicerka i blacha został w nienaruszonym stanie. Nie chciałabym, ze by po paru latach ktoś mi wypomniał, z zaniedbałam samochód. Różnie to bywa z rodziną . jeszcze się obraża na amen i potem będzie ciężka sytuacja na imprezach rodzinnych. Wołałabym tego uniknąć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-17-2016, 01:49 PM
Nie wiem czy wiesz ale tapicerkę prze wyblaknięcie dobrze chroni przyciemnianie szyb Warszawa słynie z najlepiej zadbanych tapicerek, a to właśnie dlatego, ze tutaj przyciemnianie jest normą. Ciemne szyby chronią nawet dziewięćdziesiąt procent promieni UV dlatego tapicerka nie blaknie. Poza tym przyciemnianych szybach po prostu lepiej się jeździ. Latem auto się tak nie nagrzewa, no i nie świeci tak po oczach ostrym światłem, które przecież czasami potrafi oślepić. Odbija też refleksy świetlne, więc to jest dokonała metoda na złośliwych kierowców. No i bez jakiś większych ingerencji samochod wyglada bardziej szpanersko Wink
08-17-2016, 02:50 PM
Najlepiej na maskę też daj folie ochronne. Nie jest to drogie a chroni lakier jak nic innego. Nie ma opcji, żeby po foliowaniu była jakakolwiek korozja. Szczerze nie znam lepszej metody. Możesz też zafoliować szyby i w razie wypadku nie odniesiesz ran związanych wbijaniem się drobinek szkła.
08-17-2016, 03:00 PM
Zarówno przyciemnianiem okien jak i foliami ochronnymi zajmuje się firma ArtFoll. Wszystkie ich usługi są na najwyższym poziomie. Wszystko robią bardzo szybko i sprawnie. Nie trzeba u nich na długo zostawiać samochodu. No i najważniejsze to to że mają bardzo korzystne ceny.
08-17-2016, 05:35 PM
maskę najlepiej chroni garażowanie. Zresztą ogólnie samochód w garażu jest w lepszym stanie. Jest kolosalna różnica między samochodem który cały rok soi na polu, a który ma swoje miejsce w garażu.
08-17-2016, 05:50 PM
Poszukaj dobrego mechanika, który będzie dbał i robił pożarny przegląd. Raz na jakiś czas na pewno trzeba będzie coś naprawić. Tak to już jest z samochodami.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS