Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak podgrzać atmosferę w sypialni?

07-21-2016, 02:11 PM
Ostatnio wstyd się przyznać w mojej sypialni trochę zrobiło się nudno. Pewnie tak zawsze jest na późniejszym etapie związku, ale mnie taka rutyna zabija. Zawsze tak samo, mechanicznie. w tym nie ma nic podniecającego. Boję się, że jeszcze trochę i zacznę unikać zbliżeń z moim partnerem. Zależy mi na nim i nie chciałabym by z tego powodu zakończyć związek. Czy ktoś też miał taki problem i sobie z nim poradził?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-21-2016, 04:13 PM
Na mnie na pewno by zrobiła wrażenie jakaś seksowna bielizna. Gdybym zobaczył moja ukochana w erotycznym stroju na pewno zrobiłbym wszystko by była zadowolona. także dziewczyny wszystko jest w waszych rękach. A co.
07-21-2016, 05:51 PM
Według mnie najseksowniejsze są pasy do pończoch. Możesz je znaleźć tutaj lolitta.pl/catalog/index.php?cPath=237. Pięknie podkreślają urodę kobiecych nóg. A jeśli do tego założysz szpilki. Piorunujący efekt masz gwarantowany. Pomoże ci to trochę podkręcić atmosferę, a potem to już co ci w duszy zagra i na co wyobraźnia pozwoli Wink
07-21-2016, 06:19 PM
Dobrej jakości bieliznę erotyczną można znaleźć nawet w Internecie. Renomowanego producenta seksownej bielizny znajdziesz tutaj lolitta.pl/catalog/extra_info_pages.php?pages_id=24. Ich ciuszki są robione z najlepszych materiałów. Dbają o jakość materiałów, bo wiedzą że ściąganie rzeczy musi być rozkoszą dla zmysłów. I rzeczywiście wszystkie ubrania są bardzo przyjemne w dotyku.
07-21-2016, 07:11 PM
Wyglądają ciekawie, może doważę się w końcu założyć coś bardziej szalonego Wink
07-21-2016, 08:22 PM
Spróbuj twój facet na pewno będzie zachwycony.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS