Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak przygotować auto przed sprzedażą?

05-10-2016, 07:03 AM
Witajcie. Chcę sprzedać swoje auto. Zastanawiałam się co mogę zrobić żeby auto było chętnie oglądane i żebym mogła wziąć za nie większe pieniądze. Czy ktoś może mi polecić jak przygotować auto przed sprzedażą żeby cieszyło się większym zainteresowaniem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2016, 08:36 AM
A możesz nam powiedzieć czy auto jest mechanicznie sprawne? Jeżeli chcesz żeby auto sprzedało się szybciej to polecam zainwestować w profesjonalne czyszczenie samochodu i dobrego fotografa no chyba, że wartość auta nie jest aż taka duża.
05-10-2016, 10:34 AM
Auto jest z 2014 a jego wartość na dzień dzisiejszy to jakieś sto tysięcy. Więc mówisz, że warto oddać auto do profesjonalnej firmy, która zajmuje się czyszczeniem aut? Możesz mi coś takiego polecić?
05-10-2016, 11:08 AM
No potrzebne będzie polerowanie samochodu i na pewno czyszczenie środka. Opcja z fotografem to też fajny pomysł, bo widziałem wiele ogłoszeń gdzie zdjęcia były marnej jakości i nie cieszyły się one zbyt dużą popularnością. Zdjęcia od fotografa będą zawierać więcej szczegółów oraz będą po prostu lepiej zrobione.
05-10-2016, 02:02 PM
Ja korzystałam z usług firmy Ziebart Polska z Poznania i jestem bardzo zadowolona. Zapłaciłam troszkę pieniędzy, ale to jak auto wygląda po wyjechaniu z garażu to naprawdę szok. Moje auto które niedługo skończy 10 lat wygląda jak by dopiero co wyjechało z salonu. Warto zainwestować te pieniądze.
05-10-2016, 03:07 PM
No ja jeździłem zawsze do tej firmy na czyszczenie tapicerki Poznań to duże miasto i jest tutaj więcej takich firm, ale u tej jednej mam zawsze pewność co do jakości usług. Super atmosfera oraz profesjonalizm. Kiedyś nawet z ciekawości patrzyłem jak to się wszystko robi i fakt jest taki, że trzeba włożyć w to sporo serca.
05-10-2016, 05:25 PM
No oczywiście że tak. Ja pamiętam jak polerowałem sam auto. Brudny byłem chyba od stóp do głów, ale auto było zrobione całe na tip top. To nie to samo co w profesjonalnym zakładzie, ale była satysfakcja, że zrobiłem to sam a efekt też zaskakiwał.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS