Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak się wyróżnić wśród produktów na rynku? Design i oprogramowanie

08-23-2016, 11:24 AM
chcę poruszyć wątek zarysowany w temacie, a mianowicie jak się wyróżnić wśród produktów na rynku. Design i oprogramowanie to pierwsze rzeczy, które przychodzą mi do głowy. Ale bardzo chętnie bym je rozwinął z innej perspektywy, oczami kogoś, kto nie jest mną… jakie macie przemyślenia? Podzielcie się refleksjami!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-23-2016, 12:33 PM
moim ostatnim szaleństwem było wprowadzenie okrągłych samoprzylepnych etykietek na produkty – i myślę, że się wyróżniam, są naprawdę ładne, na dodatek kolorowe! Klienci chyba też czują różnicę, zebrałam parę miłych uwag za zmiany, jakie wprowadziłam. Powoli wychodzimy z marketingowej nudy.;D
08-23-2016, 03:01 PM
uważam, że dobre programy do zarządzania sklepem są gwarancją sukcesu i pomagają sprawnie prowadzić biznes. Zarówno te małe kroki jak i wielkie kroki są ważne… na przykład odkąd mam naprawdę nowoczesny czytnik do kodów kreskowych w sklepie skończyły się moje banalne problemy… z czytaniem kodów. Taka prosta rzecz, a jednak ma znaczenie. Nie ignorujcie awarii i kiepskiej jakości sprzętu, inwestujcie w coś dobrego, działającego na dłużej
08-23-2016, 03:48 PM
etykietki! Zwariowane, kolorowe, eleganckie, cokolwiek lubicie, ale zapewniam was, że etykietki MAJĄ ZNACZENIE.;D mam firmę kosmetyczną i odkąd zaczęłam dbać o estetyczny design opakowań, klientki chętniej do mnie wracają i bardzo komplementują otoczkę wokół produktów. Podobają im się.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | steambath.com.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS